Nauczyciel nie przyszedł na lekcje. Poszukuje go policja

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2017 13:36
- Wicedyrektor szkoły podstawowej w Brzezinach w Wielkopolsce zawiadomiła policję o zaginięciu 35-letniego nauczyciela jej szkoły. Policja wszczęła poszukiwania mężczyzny.
Policja apeluje o rozwagę i kierowanie się zasadą ograniczonego zaufania do innych uczestników ruchu
Policja apeluje o rozwagę i kierowanie się zasadą ograniczonego zaufania do innych uczestników ruchuFoto: shutterstock/Piotr Latacha

- Policja poszukuje 35-letniego nauczyciela wychowania fizycznego ze szkoły w Brzezinach, ponieważ nie pojawił się w pracy. Ostatni raz był widziany w czerwcu, na zakończeniu roku szkolnego - powiedziała rzeczniczka kaliskiej policji Anna Jaworska-Wojnicz.

Jak powiedziała wicedyrektor szkoły Małgorzata Błaszczyk, podczas wakacji kilka razy próbowała skontaktować się z pracownikiem. - Nie odbierał telefonu i żaden z pozostałych nauczycieli z naszej szkoły też nie miał z nim kontaktu – wyjaśnia wicedyrektor.

Małgorzata Błaszczyk skontaktowała się z krewnymi pracownika. - Ale okazało się, że nie utrzymują z nim kontaktu od czterech lat i nic nie wiedzą. Mieszkał sam i jest kawalerem. W szkole pracował od 11 lat, nigdy nie było z nim żadnych problemów, dlatego zawiadomiłam policję – powiedziała wicedyrektor. Poszukiwania 35-latka trwają.

- Funkcjonariusze sprawdzili już noclegownie i szpitale w okolicy, by upewnić się, czy zaginionemu nic się nie stało i nie przebywa w jednej z tego typu placówek. Nie natrafili na jego trop. Prawdopodobnie policja zarządzi poszukiwania w lasach na terenie gminy Brzeziny. Na razie nie podjęto decyzji o publikacji zdjęcia i danych zaginionego – powiedziała Jaworska-Wojnicz.

pr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Czołowe zderzenie samochodów w Wielkopolsce. Zginęły cztery osoby

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2017 10:40
Cztery osoby zginęły w wypadku w powiecie szamotulskim w woj. wielkopolskim. Na drodze wojewódzkiej z Czarnkowa do Wronek czołowo zderzyły się dwa samochody.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolejne przeszukanie terenu w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2017 13:02
W gdańskim parku położonym w pasie nadmorskim policja prowadzi badania terenu związane z zaginięciem w 2010 r. 19-letniej Iwony Wieczorek. Funkcjonariusze nadal poszukują mężczyzny, który najprawdopodobniej jako ostatni widział kobietę.
rozwiń zwiń