Tajemniczy wypadek w Bieszczadach. Znaleziono wrak awionetki

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2017 16:13
Policjanci z Ustrzyk Dolnych wyjaśniają jak doszło do wypadku awionetki w Bieszczadach. Przed południem samolot zauważyli pracownicy leśni w rejonie masywu Laworta.
Audio
  • - Samolot znajdujący się w koronie drzewa zauważyli pracownicy leśni - mówi Marta Tabasz-Rygiel z podkarpackiej policji (IAR)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Shutterstock.com

Awionetka znajduje się w koronie drzewa, na wysokości kilkunastu metrów. Na miejsce wezwano służby ratownicze: policję, straż pożarną i straż graniczną.

- Samolot znajdujący się w koronie drzewa zauważyli pracownicy leśni - poinformowała Marta Tabasz-Rygiel z podkarpackiej policji.

Strażacy wstępnie sprawdzili wrak samolotu, jednak wewnątrz nikogo nie znaleźli. Policjanci przeszukują pobliski teren i próbują ustalić, kto leciał awionetką. O sprawie powiadomiono prokuratora oraz Państwową Komisję Badania Wypadków Lotniczych.

pr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Autobus przewożący dzieci zjechał do rowu

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2017 11:30
 Autobus przewożący 50 dzieci w sobotę na drodze krajowej nr 10 pod miejscowością Piecnik (Zachodniopomorskie) wjechał do rowu. Z informacji policji wynika, że części dzieciom nic się nie stało, część ma jedynie skaleczenia i zadrapania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wypadek na autostradzie A18. Wywróciła się ciężarówka wojsk USA

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2017 15:07
Na 54 kilometrze autostrady A18 w okolicach zjazdu do Świętoszowa (Dolnośląskie) doszło w środę do wypadku samochodu ciężarowego wojsk amerykańskich. Nikt nie ucierpiał.
rozwiń zwiń