Tragedia na A1 w kierunku Gdańska. Droga jest już przejezdna

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2017 17:03
 Przejezdna jest już autostrada A1 w kierunku Gdańska między węzłami Kutno Północ i Kowal – poinformowała w sobotę ok. godz. 16.30 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA). W okolicach Kutna (Łódzkie) doszło do wypadku w którym zginęły dwie osoby, w tym dziecko.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Monika Gruszewicz/shutterstock.com

Trasa w stronę Gdańska była zablokowana przez kilka godzin. Wypadek miał miejsce w sobotę przed południem na 243 km autostrady A1 w okolicach miejscowości Strzelce w okolicach Kutna (woj. łódzkie).

"Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem peugeot 42-letni mężczyzna z nieustalonych do tej pory przyczyn uderzył w tył stojącego na prawym pasie samochodu ciężarowego, który zabezpieczał pracowników malujących na drodze pasy. Na miejscu śmierć poniosły dwie osoby – kierujący peugeotem i podróżujące z nim dziecko" – podała PAP p.o. oficera prasowego KPP w Kutnie st.asp. Edyta Machnik.

Ranny został kierowca samochodu służby drogowej. Został on przetransportowany do szpitala. Przyczyny wypadku badają policjanci pod nadzorem prokuratora.

pp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Łódź: jest wyrok ws. motorniczego, który zabił trzy osoby

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2017 15:59
Sąd Okręgowy w Łodzi podtrzymał wyrok I instancji w sprawie motorniczego, który będąc pod wpływem alkoholu, spowodował w Łodzi wypadek, w wyniku którego zginęły trzy osoby. Mężczyzna został skazany na 13,5 roku więzienia.
rozwiń zwiń