Holandia: 50-letnia Polka zamordowana w Amstelveen. Policja prosi o pomoc

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2017 15:31
Policja szuka sprawcy zabójstwa 50-letniej Polki, Wioletty Rogozińskiej. Kobietę znaleziono martwą w jej domu w Amstelveen 19 września. Śledczy liczą na pomoc osób, które znały ofiarę.
Holenderska policja.
Holenderska policja.Foto: Shutterstock.com

Policja liczy na dodatkowe informacje, po emisji w publicznej telewizji materiału na temat zabójstwa. Ciało Polski znaleziono w jej domu na alei Prunus w Amstelveen. Ze względu na okoliczności, w jakich kobieta została znaleziona, policja stwierdziła, że dokonano zabójstwa.

Polka prowadziła jednoosobową firmę sprzątającą. Była widziana ostatnio w poniedziałek, 18 września, około południa. Wszyscy, którzy znali ofiarę zabójstwa lub pracę jej firmy, proszeni są o kontakt z policją.pr, parool.nl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zabójca Polaka z Harlow skazany na 3 lata pozbawienia wolności

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2017 16:50
Sąd w angielskim Chelmsford skazał  na trzy lata pozbawienia wolności w ośrodku dla nieletnich 16-latka, który został uznany za winnego nieumyślnego zabójstwa 40-letniego Polaka Arkadiusza J. w Harlow w sierpniu ubiegłego roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szwecja: nowe dowody w sprawie zabójstwa dziennikarki. Makabryczne nagrania

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2017 16:28
Śledczy uzyskali dostęp do nowych dowodów ws. zabójstwa dziennikarki Kim Wall, której ciało bez głowy, rąk i nóg wyłowiono pod koniec sierpnia z morza. Nagrania pokazują m.in. śmierć kobiety i tortury. Kobieta przebywała wcześniej w łodzi podwodnej znanego wynalazcy Petera Madsena. 
rozwiń zwiń