Śląsk: 75-latka przez cztery lata mieszkała ze zwłokami partnera

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2017 20:30
Przez cztery lata mieszkała ze zwłokami swego partnera 75-latka z Piekar Śląskich. Jak tłumaczyła policjantom, po śmierci mężczyzny bała się, że nie udźwignie finansowo pogrzebu. Ciało znalazła pasierbica kobiety, która przyszła posprzątać mieszkanie.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Monika Gruszewicz/shutterstock.com

Rzecznik policji w Piekarach Śląskich starszy sierżant Dariusz Dobrzański powiedział, że zwłoki mężczyzny znaleziono w jednym z mieszkań w dzielnicy Brzeziny Śląskie.

- Odnalazła je pasierbica 75-latki, która przyszła posprzątać mieszkanie. Zawiadomiła ona policję. Ciało leżało na wersalce, było przykryte kocem - powiedział Dobrzański.

Według lokatorki mieszkania, ciało należy do jej partnera, z którym przez pewien czas mieszkała. Mężczyzna miał umrzeć prawie cztery lata temu - w listopadzie 2013 r.

- Jak tłumaczyła, nie pochowała go, bo obawiała się, że nie sprosta związanym z tym wydatkami. Dlatego przykryła zwłoki kocem i tak je zostawiła - dodał policjant.

Okoliczności śmierci mężczyzny wyjaśnia policja i prokuratura. Jedną z pierwszych czynności w śledztwie będzie sekcja zwłok mężczyzny.

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Holandia: 50-letnia Polka zamordowana w Amstelveen. Policja prosi o pomoc

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2017 15:31
Policja szuka sprawcy zabójstwa 50-letniej Polki, Wioletty Rogozińskiej. Kobietę znaleziono martwą w jej domu w Amstelveen 19 września. Śledczy liczą na pomoc osób, które znały ofiarę.
rozwiń zwiń