X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pracownicy Polskiego Radia dostaną podwyżki

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2017 17:05
W związku z nieprecyzyjnymi informacjami, jakie pojawiają się w mediach informujemy, że Zarząd Polskiego Radia S.A podjął decyzję w sprawie programu "500, plus 2018".
Siedziba Polskiego Radia w Warszawie
Siedziba Polskiego Radia w WarszawieFoto: Małgorzata Sas/PR

Podwyżkę w wysokości średnio 500 złotych na etat otrzyma większość pracowników Polskiego Radia. Program obejmie te osoby, które były zatrudnione do 30 czerwca bieżącego roku i nie przebywały na długich zwolnieniach lekarskich oraz nie rozstaną się z Polskim Radiem do dnia 28 lutego 2018 roku. 

Jest to systemowa podwyżka wynagrodzeń w Polskim Radiu, jakiej nie było od 10 lat, pomimo postępującej inflacji, co powodowało z kolei pogłębianie znaczących dysproporcji w stosunku do rynkowych zasad zatrudniania pracowników.

- To także zapowiedź kolejnych zmian i dowód, że myślimy i dbamy o pracowników – podsumował Jacek Sobala – Prezes Zarządu Polskiego Radia S.A.

Rzecznik Prasowy Polskiego Radia


Zobacz więcej na temat: Polskie Radio W POLSKIM RADIU
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak