X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Komitet "Ratujmy Kobiety" złożył ponad 400 tysięcy podpisów

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2017 15:40
Komitet "Ratujmy kobiety 2017" złożył w Sejmie podpisy zebrane pod obywatelskim projektem ustawy "O prawach kobiet i świadomym rodzicielstwie". Jak informują organizatorzy akcji, projekt poparło ponad 400 tysięcy osób.
Inicjatywę ustawodawczą wsparły m.in. Inicjatywa Feministyczna, Sojusz Lewicy Demokratycznej, partia Razem i Obywatele RP
Inicjatywę ustawodawczą wsparły m.in. Inicjatywa Feministyczna, Sojusz Lewicy Demokratycznej, partia Razem i Obywatele RPFoto: PAP/Marcin Obara

gowin pap 1200.jpg
Nowy projekt ustawy antyaborcyjnej trafi pod obrady Sejmu

Projekt trafił do Sejmu 1 września. Przewiduje między innymi możliwość przerywania ciąży bez ograniczeń do 12 tygodnia. Przepis ten miałby dotyczyć też dziewcząt, które ukończyły 15 rok życia. Małoletnie mogłyby podjąć taką decyzję samodzielnie, bez konsultacji z opiekunami. Projekt ustawy dopuszcza też aborcję po 12 tygodniu ciąży, m.in. gdy ciąża jest następstwem czynu zabronionego. Inicjatywę ustawodawczą wsparły m.in. Inicjatywa Feministyczna, Sojusz Lewicy Demokratycznej, partia Razem i Obywatele RP. 

Od 1 września trwa zbiórka podpisów pod projektem obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej "Zatrzymaj aborcję". Jego celem jest usunięcie z polskiego prawa możliwości aborcji ze względów eugenicznych - czyli z powodu podejrzenia choroby lub niepełnosprawności dziecka. Tu podpisy pod projektem mają trafić do Sejmu najpóźniej 15 listopada. Organizatorzy chcą zebrać ich milion.

abi

Zobacz więcej na temat: POLSKA Sejm aborcja
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak