X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ruda Śląska: siedem osób, w tym dzieci, w szpitalu po ataku czadu

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2017 13:29
Sześcioro dzieci w wieku od roku do dziewięciu lat z objawami podtrucia tlenkiem węgla trafiło do szpitala. Jak informuje młodszy brygadier Klaudiusz Cop ze straży pożarnej w Rudzie Śląskiej, do zdarzenia doszło w niedzielę w nocy.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: IAR/Łukasz Kowalski

Strażacy otrzymali zgłoszenie o wyczuwalnym zapachu dymu w mieszkaniu przy placu Jana Pawła II. Na miejscu przeprowadzili pomiar, który wykazał podwyższony poziom tlenku węgla. 

Z mieszkania ewakuowano sześcioro dzieci. Pogotowie zabrało je na obserwację do szpitala. Do placówki przewieziona została także jedna osoba dorosła. Przyczyną ulatniania się czadu był niesprawny piecyk gazowy.

Dowódca akcji zdecydował o wyłączeniu z użytkowania przewodów kominowych do czasu uzyskania pozytywnej opinii kominiarskiej.

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Śląsk i Opolszczyzna łatwiej ochronią się przed powodzią. Budowa polderu w Raciborzu na półmetku

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2017 14:35
To inwestycja o znaczeniu strategicznym, która pozwoli całej Opolszczyźnie i częściom Śląska oraz Dolnego Śląska skuteczniej chronić się przed powodziami. Na półmetku jest budowa polderu w Raciborzu - największego w Polsce suchego zbiornika o powierzchni średniego miasta. Początek prac budowlanych oznaczał duże zmiany dla mieszkańców okolicznych terenów.
rozwiń zwiń