X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kukiz'15 i Zjednoczona prawica wystawią wspólnego kandydata na prezydenta Warszawy?

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2017 14:54
- Jeżeli Platforma, PSL i Nowoczesna dogadają się, to jest duże zagrożenie, że Rafał Trzaskowski wygra wybory na prezydenta Warszawy. W takiej sytuacji trzeba będzie rozważyć podjęcie współpracy klubu Kukiz'15 ze Zjednoczoną Prawicą - ocenił Adam Andruszkiewicz z Kukiz'15.  
Warszawa
WarszawaFoto: Dziewul/shutterstock.com

Jego zdaniem w sytuacji porozumienia się trzech partii, Rafał Trzaskowski będzie miał duże poparcie. - W mojej opinii to jest duże zagrożenie. Być może będzie trzeba rozważyć, aby Kukiz'15 łącznie ze Zjednoczoną Prawicą  wystawili wspólnego kandydata - powiedział Andruszkiewicz. Zapytany o ewentualnego kandydata powiedział, że o tym będą decydować liderzy.

Jak pokreślił polityk Kukiz'15, w Warszawie nie powinien rządzić ktoś, kto może mieć powiązania z reprywatyzacją i jest powiązany z Hanną Gronkiewicz-Waltz. A Rafał Trzaskowski w 2010 roku kierował kampanią wyborczą obecnej prezydent Warszawy. 

Lider PO Grzegorz Schetyna oświadczył niedawno, że chciałby, żeby Rafał Trzaskowski był kandydatem Platformy i całej zjednoczonej opozycji w wyborach na prezydenta m.st. Warszawy.

abi

 


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak