X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Premier: Polska nie jest skłócona na arenie międzynarodowej

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2017 09:24
- Mamy swoje zdanie, bronimy własnych interesów, co przynosi dobre owoce dla Polski - podkreśliła premier Beata Szydło. Według niej, nasz kraj odnosi "bardzo znaczne" sukcesy w polityce zagranicznej.
Beata Szydło
Beata SzydłoFoto: P.Tracz/KPRM

Według premier, Polska odnosi "bardzo znaczne" sukcesy w polityce zagranicznej. Podkreślała wagę m.in. członkostwa Polski w Radzie Bezpieczeństwa ONZ oraz zorganizowany przez nasz kraj szczyt NATO.

Szefowa rządu przekonywała, że obecnie Polska ma "naprawdę bardzo dużo do powiedzenia", nie tylko w Unii Europejskiej. - Mamy swoje zdanie i nie boimy się tego zdania głośno mówić i bronić (...) interesu Polski - podkreśliła premier.


szydło 1200.jpg
Polacy oceniają rząd Beaty Szydło. "Spektakularny wzrost ocen pozytywnych"

- Myślę, że taka fałszywa zgoda, którą promował poprzedni rząd, to znaczy zgadzanie się na wszystko, uleganie wszystkim propozycjom, które dla kogoś, dla innych państw były korzystne a dla nas niekoniecznie, to nie jest dobra polityka - zaznaczyła Szydło.

Zdaniem szefowej rządu, Polska jest dzisiaj państwem, na które w Unii Europejskiej "spogląda bardzo wiele" innych krajów, czekając na "nasz głos". - Jesteśmy przecież liderem regionu, jesteśmy państwem, które jest w różnych konfiguracjach układów, takich partnerskich - oceniła Szydło. Przekonywała, że Polska ma dobre relacje m.in. w UE oraz ze Stanami Zjednoczonymi.

- Cały czas słyszę taką narrację, że jesteśmy skłóceni. Jeszcze raz chcę podkreślić - nie jesteśmy skłóceni. To, że że mamy inne zdanie i że bronimy własnych interesów, przynosi dobre owoce dla Polski a dla mnie to jest najważniejsze - oświadczyła szefowa rządu. 

FILM: szefowa polskiego rządu Beata Szydło znalazła się na 10. miejscu w rankingu najbardziej wpływowych kobiet w polityce opracowanym przez magazyn „Forbes”. Zestawienie otwiera kanclerz Niemiec Angela Merkel.

pp


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Beata Szydło: dotrzymaliśmy obietnic - pozycja Polski jest silniejsza niż dwa lata temu

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2017 11:48
Dotrzymaliśmy obietnic - pozycja międzynarodowa Polski jest dzisiaj dużo mocniejsza niż przed dwoma laty - przekonywała w czwartek premier Beata Szydło. Dziękowała "dwóm mocnym filarom" polityki zagranicznej naszego kraju, ministrom: Witoldowi Waszczykowskiemu i Konradowi Szymańskiemu. O przemówieniu premeir Szydło mówił w audycji Północ-Południe dr Paweł Kowal z Instytutu Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dokąd zmierza polska polityka zagraniczna

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2017 19:33
Na Zamku Królewskim w Warszawie odbyło się Forum Polityki Zagranicznej, organizowane po raz 15. przez Polski Instytut Spraw Międzynarodowych. Tegoroczne forum miało hasło przewodnie "Pozycja Polski w świecie, wyzwania i dylematy". Wśród gości byli premier Beata Szydło i minister Witold Waszczykowski.
rozwiń zwiń