Paweł Kukiz broni uczestników Marszu Niepodległości [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2017 14:03
- Nie ma wątpliwości, że to krzywdzące wrzucać wszystkich uczestników Marszu Niepodległości do jednego worka - mówi w rozmowie z dziennikarzem portalu polskieradio.pl Paweł Kukiz. Lider ruchu Kikiz'15 skrytykował też wpis Donalda Tuska na Twitterze, w którym przewodniczący Rady Europejskiej, w kontekście marszu, napisał, że marsz to "Bez złudzeń: reputacyjna katastrofa". 

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Poseł Kukiz’15: Priorytetem jest bezpieczeństwo Polek i Polaków

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2017 08:02
– Klubowi Kukiz’15, a także wielu Polakom, zależy na tym, by takie wydarzenia, jakie miały miejsce w Manchesterze, nie zdarzyły się w Polsce. Stąd nasz opór wobec przyjmowania islamskich imigrantów – mówił w audycji 24 Pytania – Rozmowa Poranka Jarosław Porwich, poseł Kukiz’15.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poseł Kukiz’15: Marcin P. być może powinien zostać świadkiem koronnym

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2017 10:40
– Marcin P. staje się coraz bardziej rozmowny, być może niedługo ujawni, kto z nim stał – mówił w audycji 24 Pytania – Rozmowa Poranka Adam Andruszkiewicz, poseł Kukiz’15. We wtorek komisja śledcza ds. Amber Gold przesłuchała po raz kolejny byłego szefa spółki, dziś (środa) zeznania złożą byli dziennikarze „Wprost” – Michał Majewski i Sylwester Latkowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Coraz mniej posłów w Kukiz’15. Komentarz publicystów

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2017 18:00
W ostatnich dniach klub Kukiz’15 opuścili dwaj posłowie – Sylwester Chruszcz i Adam Andruszkiewicz. Jeszcze wcześniej z ugrupowania odeszli m.in. Kornel Morawiecki i Piotr Liroy-Marzec. W Debacie Dnia Polskiego Radia 24 o przyszłości formacji Pawła Kukiza mówili Jarosław Włodarczyk z Press Club Polska i Jacek Ożóg z TV Republika.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Adam Andruszkiewicz: przyzwoitość wymaga, by dobre reformy oceniać pozytywnie

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2017 17:31
– Od pewnego czasu niezbyt dobrze rozumieliśmy się z Pawłem Kukizem – powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Adam Andruszkiewicz, poseł koła Wolni i Solidarni. W audycji "Jeden na Jednego" przedstawił m.in. powody swojego odejścia z Kukiz’15, a także odniósł się do sobotnich obchodów Święta Niepodległości.
rozwiń zwiń