Świętokrzyskie: tragedia na przejeździe kolejowym, nie żyją dwie osoby

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2017 11:48
Dwie kobiety podróżujące samochodem osobowym zginęły we wtorek rano w zderzeniu ich pojazdu z pociągiem na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w okolicy miejscowości Rudki (Świętokrzyskie).
Audio
  • Karol Jakubowski z biura prasowego spółki PKP PLK o wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Rudkach (IAR)
Niestrzeżony przejazd kolejowy w okolicy miejscowości Rudki, gdzie doszło do zderzenia pociągu z samochodem osobowym
Niestrzeżony przejazd kolejowy w okolicy miejscowości Rudki, gdzie doszło do zderzenia pociągu z samochodem osobowymFoto: Piotr Polak/PAP

- Pasażerom pociągu pospiesznego Intercity relacji Kołobrzeg-Kraków nic się nie stało. Obecnie oba tory jazdy są wyłączone z ruchu – poinformował Michał Kowalczyk z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie. 

W wypadku, do którego doszło na terenie leśnym, zginęły dwie kobiety podróżujące oplem. Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie organizuje transport dla podróżnych z pociągu – zostaną przewiezieni samochodami do miejsca, z którego będą mogli kontynuować podróż.

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Wypadek autokaru pod Jędrzejowem. Kilkunastu rannych

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2017 12:22
15 osób zostało rannych w wypadku, do którego doszło w niedzielę koło Jędrzejowa (Świętokrzyskie). Autokar wiozący pielgrzymów udających się do Częstochowy zjechał do rowu i przewrócił się. Prawdopodobną przyczyną wypadku było zaśnięcie za kierownicą.
rozwiń zwiń