Świętokrzyskie: tragedia na przejeździe kolejowym, nie żyją dwie osoby

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2017 11:48
Dwie kobiety podróżujące samochodem osobowym zginęły we wtorek rano w zderzeniu ich pojazdu z pociągiem na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w okolicy miejscowości Rudki (Świętokrzyskie).
Audio
  • Karol Jakubowski z biura prasowego spółki PKP PLK o wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Rudkach (IAR)
Niestrzeżony przejazd kolejowy w okolicy miejscowości Rudki, gdzie doszło do zderzenia pociągu z samochodem osobowym
Niestrzeżony przejazd kolejowy w okolicy miejscowości Rudki, gdzie doszło do zderzenia pociągu z samochodem osobowymFoto: Piotr Polak/PAP

- Pasażerom pociągu pospiesznego Intercity relacji Kołobrzeg-Kraków nic się nie stało. Obecnie oba tory jazdy są wyłączone z ruchu – poinformował Michał Kowalczyk z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie. 

W wypadku, do którego doszło na terenie leśnym, zginęły dwie kobiety podróżujące oplem. Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie organizuje transport dla podróżnych z pociągu – zostaną przewiezieni samochodami do miejsca, z którego będą mogli kontynuować podróż.

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wypadek autokaru pod Jędrzejowem. Kilkunastu rannych

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2017 12:22
15 osób zostało rannych w wypadku, do którego doszło w niedzielę koło Jędrzejowa (Świętokrzyskie). Autokar wiozący pielgrzymów udających się do Częstochowy zjechał do rowu i przewrócił się. Prawdopodobną przyczyną wypadku było zaśnięcie za kierownicą.
rozwiń zwiń