Autobus z grupą dzieci wpadł do rowu. Kierowca nie żyje

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2017 12:04
Autobus wycieczkowy z grupą 43 dzieci z gminy Miastków Kościelny wjechał do przydrożnego rowu między Miastkowem Kościelnym a Zwolą (woj. mazowieckie). 63-letni kierowca autokaru zginął na miejscu. 
Zdj. ilustr.
Zdj. ilustr.Foto: Shutterstock.com

Jak podaje portal egarwolin.pl, jedno z dzieci przebywa pod opieką sanitariuszy, uskarżając się na ból głowy. Pozostałe wróciły do domów.

- Kierowca wycieczkowego autobusu, z niewyjaśnionych do tej pory przyczyn, zjechał do przydrożnego rowu. W autobusie podróżowało 47 osób, w tym 43 dzieci, 3 opiekunów i kierowca - informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

egarwolin.pl/rr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Kierowcy nagminnie łamią przepisy. Zatrważające statystyki

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2017 09:27
W Światowym Tygodniu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ONZ eksperci apelują do kierowców o zdrowy rozsądek. Z danych Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego wynika bowiem, że kierowcy świadomie przekraczają prędkość o minimum 20 km/h. Tylko 30 procent zmotoryzowanych jeździ zgodnie z przepisami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polski autokar rozbił się w Serbii. Najtragiczniejsze katastrofy z udziałem polskich autobusów

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2017 17:08
Polski autokar, którym dzieci wracały do kraju, uległ wypadkowi w Serbii. Według serbskiego MSW - jedna osoba nie żyje. Są ranni - na razie nieznane są szczegóły. 
rozwiń zwiń