Prognoza pogody. W poniedziałek mgły i słabe opady śniegu

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2017 06:32
W poniedziałek w kraju zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, miejscami rozpogodzenia. Gdzieniegdzie, zwłaszcza na południu słabe opady śniegu. Uwaga kierowcy, może być ślisko, a widzialność utrudniać będą lokalnie występujące mgły. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Autorstwa Montypeter/shutterstock

Rano miejscami mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna przeważnie od -1 do 1 st., na północnym wschodzie i w rejonach podgórskich od -2 do 0 st., nad samym morzem od 0 do 2 st. Wiatr słaby, zmienny.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, miejscami rozpogodzenia i mgły ograniczające widzialność do 100 m. Lokalnie mgły marznące. Na południowym wschodzie i w Karpatach możliwe słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -7 do -3 st., w rejonach podgórskich od -11 do -7 st., a na wybrzeżu około -2 st. Wiatr słaby z kierunków zachodnich, miejscami zmienny.

W poniedziałek w Warszawie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami możliwe słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna 0 st. Wiatr słaby, zmienny. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna -4 st. Wiatr słaby, północno-zachodni.

Ciśnienie w południe w Warszawie wyniesie 1012 hPa i będzie rosnąć.

dad

Zobacz więcej na temat: prognoza pogody pogoda POLSKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także