Zaskakujący wpis na twitterowym profilu Lecha Wałęsy. Były prezydent przeprasza i tłumaczy: to atak hakera

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2017 12:34
"Chciałbym serdecznie przeprosić Państwa za powstałe zamieszanie (...). Jestem starszym człowiekiem i nie zauważyłem pewnych zmian. Bardzo sie zdenerwowałem. W moim biurze był atak hakera" - napisał na Twitterze były prezydent. W ten sposób odniósł się do kontrowersyjnego wpisu, który pojawił sie na jego profilu w niedzielę. 
Lech Wałęsa
Lech WałęsaFoto: Shutterstock.com

W niedzielny wieczór na Twitterze byłego prezydenta pojawiły się zdjęcia i wpis sugerujący, że w ramach przygotowań do wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Gdańsku, pracownicy zasłonili napis z logiem gdańskiego lotniska Gdańsk Lech Wałęsa Airport. Po szybkiej reakcji internautów, którzy zwrócili uwagę, że zdjęcia pojawiły się na Facebookowym profilu Lecha Wałęsy już kilka miesięcy wcześniej, kontrowersyjny wpis został skasowany, a sam były prezydent stwierdził, że padł ofiarą ataku hakera. 

Lech Wałęsa jest niezwykle aktywny w sieci. Chętnie korzysta z forów internetowych i portali społecznościowych. Jak sam pisze "Facebook daje poczucie siły oddziaływania politykowi. Twitter tez jest w tym dobry". Jego zdaniem właśnie to mogło być powodem ataku cyberprzestępcy. 

rr

Zobacz więcej na temat: POLSKA Lech Wałęsa twitter
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Gdańsk: Lech Wałęsa świętuje swoje 74. urodziny

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2017 21:52
Ok. 350 osób, w tym laureatka Pokojowej Nagrody Nobla Shirin Ebadi, oficjalny przedstawiciel sekretarz generalnego ONZ Simona-Mirela Miculescu oraz b. prezydenci Bułgarii i Ukrainy Petyr Stojanow i Wiktor Juszczenko - to niektórzy z gości przyjęcia z okazji 74 urodzin Lecha Wałęsy.
rozwiń zwiń