X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polska Agencja Prasowa ma nowego prezesa

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2018 15:05
Wojciech Surmacz - dotychczasowy zastępca dyrektora radiowej Trójki został prezesem Polskiej Agencji Prasowej. Wiceprezesem będzie Tomasz Przybek obecny prezes Przedsiębiorstwa Wydawniczego „Rzeczpospolita". Tak zdecydowała Rada Mediów Narodowych.
Tablica przed siedzibą PAP w Warszawie
Tablica przed siedzibą PAP w WarszawieFoto: Archiwum PAP/Martin Sterba

Jej przewodniczący Krzysztof Czabański pytany, co zdecydowało o wyborze Surmacza na prezesa Agencji, odparł, że PAP potrzebowała zdecydowanego prezesa o dość dużym doświadczeniu dziennikarskim i wizji dziennikarstwa misyjnego, publicznego. "Pan Surmacz zaprezentował nam bardzo ciekawą wizję i jego doświadczenie z pracy w mediach publicznych było niewątpliwie dużą rekomendacją do powołania go na tę funkcję" - wyjaśnił Krzysztof Czabański. 

Wojciech Surmacz wcześniej kierował naczelną redakcją gospodarczą Polskiego Radia. W przeszłości był redaktorem naczelnym „Gazety Bankowej” i wGospodarce.pl, dziennikarzem „Forbesa”, „Newsweek Polska” i „Pulsu Biznesu”. 

Wiceprezes PAP Tomasz Przybek to dotychczasowy prezes Przedsiębiorstwa Wydawniczego „Rzeczpospolita”, wcześniej był prezesem Fratrii, spółki wydającej tygodnik „Sieci Prawdy”.

Z funkcji członka zarządu PAP została odwołana Hanna Myjak wybrana do niego 12 października, natomiast oddelegowany z rady nadzorczej do zarządu Tomasz Giziński zrezygnował z tej funkcji. Krzysztof Czabański tłumaczył, że misja Hanny Myjak dotycząca uporządkowania spraw finansowych PAP zakończyła się. "Teraz będzie kierunek bardziej nakierowany na rozwój biznesu, a sprawy finansowe zostały już uporządkowane" - podkreślił przewodniczący Rady Mediów Narodowych. 

dad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak