X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Alarm pogodowy: śnieg, mróz, ślisko na drogach. Zobacz aktualną prognozę pogody

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2018 12:47
Mieszkańcy Polski mogą się dziś spodziewać opadów sniegu, gdzieniegdzie może przybyć go nawet kilkanaście centymetrów. Wysoko w górach będzie mocno wiało, co spowoduje zamiecie i zawieje śnieżne. Uwaga kierowcy: będzie ślisko na drogach.
Audio
  • Drogi krajowe w Polsce są przejezdne informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Nebojsa Markovic/Shutterstock

W środę zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami, okresami opady śniegu i tylko miejscami na zachodzie przejściowo śniegu z deszczem. W Karpatach miejscami prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej o 10 cm. Temperatura maksymalna od -2 st.C, -1 st.C lokalnie na północnym wschodzie i w rejonach podgórskich Karpat do 0 st.C, 3 st.C na pozostałym obszarze. Wiatr przeważnie umiarkowany, porywisty, zachodni, jedynie na północnym wschodzie początkowo południowo-zachodni. Wysoko w górach wiatr w porywach do 90 km/h, powodujący zamiecie i zawieje śnieżne.

W nocy zachmurzenie duże, okresami opady śniegu. Temperatura minimalna od -5 st.C na północnym wschodzie i w rejonach podgórskich Karpat do -3 st.C, -1 st.C na pozostałym obszarze. Drogi lokalnie bardzo śliskie. Wiatr słaby i umiarkowany, na zachodzie i wybrzeżu umiarkowany, miejscami dość silny, prawie w całym kraju porywisty, zachodni. Wiatr w porywach na zachodzie i wybrzeżu do 60 km/h, wysoko w górach do 90 km/h, miejscami powodować będzie zamiecie i zawieje śnieżne.

W środę w Warszawie zachmurzenie duże. Okresami opady śniegu. Temperatura maksymalna 1 st.C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni. W nocy zachmurzenie duże. Okresami opady śniegu. Temperatura minimalna -2 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni.

Ciśnienie w południe, w Warszawie, wyniesie 978 hPa i będzie rosnąć.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zapewnia, że drogi krajowe w Polsce są przejezdne. Dba o to ponad tysiąc pojazdów tak zwanego zimowego utrzymania. 

dad


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak