Amerykańscy i rosyjscy naukowcy są zgodni. W lutym zima zakończy się na dobre

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2018 09:00
Długoterminowe prognozy pogody amerykańskich i rosyjskich naukowców są zgodne. Styczeń i luty to wyjątkowo ciepłe, jak na nasz klimat, zimowe miesiące. Pomimo tego, że w większości kraju nadal możemy obserwować opady śniegu, taka sytuacja nie powinna trwać długo. Przewidywania synoptyków są niemal identyczne - w lutym do Europy zawita wiosna.
Amerykańscy i rosyjscy naukowcy są zgodni. W lutym zima zakończy się na dobre
Foto: flickr/Queenofhearts820

Patrząc za okno ciężko jest uwierzyć w to, że zima odpuści tak łatwo. W ostatnich dniach opady śniegu na terenie całego kraju były gwałtowne i bardzo obfite. W związku z tym zapytaliśmy przechodniów co myślą o tak nagłej zmianie warunków pogodowych.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Minister rodziny apeluje o wsparcie bezdomnych podczas mrozów

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2018 21:54
W ostatnich dniach, w całej Polsce występują niskie temperatury; to śmiertelne zagrożenie, zwłaszcza dla osób samotnych, bezdomnych - podkreśliła we wtorek szefowa MRPiPS Elżbieta Rafalska. Zaapelowała, by w tym czasie nie być obojętnym na los potrzebujących.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zawieje i zamiecie śnieżne, silny wiatr prawie w całym kraju

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2018 20:22
IMGW wydało ostrzeżenia dla 14 województw, przewidujące m.in. zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane wiatrem o prędkości od 20 km/h do 30 km/h, w porywach do 70 km/h, a także umiarkowane opady śniegu. Ostrzeżenia zaczną obowiązywać od 7.30 w czwartek przez dobę. Najtrudniej ma być w Małopolsce i na Podkarpaciu.
rozwiń zwiń