X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polsko-Amerykański Szczyt Przywództwa w Miami. "Prezydent Donald Trump zachwycony wizytą w Polsce"

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2018 06:58
Biznesmeni, politycy, dyplomaci i eksperci dyskutowali w Miami o stosunkach gospodarczych Polski i Stanów Zjednoczonych. Uczestnicy Polsko-Amerykańskiego Szczytu-Przywództwa byli zgodni, że potencjał współpracy obu krajów jest ogromny.
Audio
  • Polsko-Amerykański Szczyt Przywództwa w Miami. Relacja Marka Wałkuskiego (IAR)
  • Rozmowa Marka Wałkuskiego z ministrem inwestycji i rozwoju Jerzym Kwiecińskim (IAR)
Szczyt objął patronatem prezydent Andrzej Duda
Szczyt objął patronatem prezydent Andrzej DudaFoto: Marek Wałkuski/Polskie Radio

Konferencja odbywała się przy współpracy z ministerstwem rozwoju i Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Szczyt objął patronatem prezydent Andrzej Duda. 

Konferencja była okazją do dyskusji o współpracy gospodarczej i nawiązania kontaktów biznesowych. Ian Brzeziński z The Atlantic Council podkreślał, że szczyt umacnia relacje polsko-amerykańskie. - Związki zanikają jeśli nie są podtrzymywane. To właśnie ma miejsce w Miami. Mam nadzieję, że konferencja stanie się stałym wydarzeniem - mówił Brzeziński. Były szef kampanii Donalda Trumpa Corey Lewandowski podkreślał dobry klimat polityczny pomiędzy Polską a USA. Jego zdaniem prezydent USA znakomicie wspomina wizytę w Warszawie.

- Miałem okazje z nim rozmawiać. Był zachwycony wizytą w Polsce. Nasze relacje stają się coraz bliższe - dodał Lewandowski. Obecny na konferencji minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński mówił o ogromnym potencjale we współpracy gospodarczej Polski i USA. - Dlatego na konferencje w Miami przyjechało tak wielu przedstawicieli naszych instytucji finansowych i biznesu, którzy będę w stanie taką współprace nawiązać - dodał minister. 

W drugim dniu konferencji w Miami jej uczestnicy wezmą udział w Balu Polonaise, wydanym przez konsul honorową w Miami Blankę Rosenstiel. Tematem przewodnim balu będzie 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. 

koz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak