X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Razem z portalem PolskieRadio.pl zwiedź mieszkanie radiowej rodziny Matysiaków

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2018 13:40
Waldemar Modestowicz, reżyser serialu o legendarnej rodzinie Matysiaków, pokazał nam jak mieszkają radiowi bohaterowie. Uchylił także rąbka tajemnicy o produkcji słuchowiska w Teatrze Polskiego Radia. 
Ewa Kania (Dorota Matysiakowa) i Tadeusz Borowski (Stach Matysiak)
Ewa Kania (Dorota Matysiakowa) i Tadeusz Borowski (Stach Matysiak)Foto: Łukasz Szulim

Choć od emisji pierwszego odcinka Matysiaków minęły już 62 lata, serial nieustannie emitowany jest na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia. W każdą sobotę o godzinie 13.10 możemy posłuchać nowego odcinka z życia radiowej rodziny. Waldemar Modestowicz, który od wielu lat zajmuje się reżyserią słuchowisk Teatru Polskiego Radia, oprowadził nas po "mieszkaniu" Matysiaków. 

Emilia Krakowska, która w serialu "Matysiakowie" wciela się w rolę Loli Pojemnickiej-Klimczuk, wspomina kiedy po raz pierwszy słuchała o perypetiach najbardziej znanej rodziny w kraju. 

Leon Charewicz dołączył do obsady w miejsce zmarłego Andrzeja Blumenfelda. Jak podkreśla aktor, to co jest najpiękniejsze w Matysiakach, to ich więzy rodzinne. 


Krzysztof Plona, PolskieRadio.pl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak