X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rada Mediów Narodowych nie wybrała nowego prezesa Radia Gdańsk

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2018 19:25
Rada Mediów Narodowych rozpatrywała na wtorkowym posiedzeniu kwestię prezesa zarządu Radia Gdańsk. Dotychczasowy prezes spółki, Andrzej Liberadzki, złożył kilka tygodni temu rezygnację z zajmowanego stanowiska. 
Audio
  • Przewodniczący Rady Krzysztof Czabański poinformował IAR, że Rada podjęła nawet decyzję w sprawie nowego prezesa, ale sprawa jest już nieaktualna
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Polskie Radio

Przewodniczący Rady Krzysztof Czabański poinformował IAR, że Rada podjęła nawet decyzję w sprawie nowego prezesa, ale sprawa jest już nieaktualna. - Była rozpatrywana i nawet zaakceptowana kandydatura pana Grzegorza Sielatyckiego na tę funkcję, ale ujawniły się nowe okoliczności tej sprawy, w wyniku czego pan Sielatycki złożył rezygnację z objęcia tej funkcji. Miał ją objąć od pierwszego marca, nie obejmie, sprawa jest już nieaktualna - powiedział Krzysztof Czabański. 

Przewodniczący Rady Mediów Narodowych dodał, że do czasu powołania nowego prezesa zarządu spółką będzie zarządzał prokurent Dariusz Wasilewski. - W normalnym trybie zwołamy Radę, musimy się rozejrzeć za kandydatami na objęcie tej funkcji. Trudno mi przewidzieć, kiedy to nastąpi. W każdym razie jest ciągłość kierownictwa spółki, bo jest powołany przez poprzedniego - czy obecnego jeszcze do pierwszego marca - prezesa pana Liberadzkiego pan prokurent i on będzie organem spółki zarządzającym - wyjaśnił Krzysztof Czabański. 

Grzegorz Sielatycki dopytywany przez IAR powiedział tylko, że zrezygnował z przyczyn osobistych. 

dad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak