Witold Waszczykowski o zwycięstwie w plebiscycie Srebrne Usta. "Świetna zabawa, ale można z tego zrobić też coś dobrego"

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2018 10:29
Były minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski, laureat plebiscytu radiowej Trójki Srebrne Usta powiedział, że jego decyzję o przekazaniu statuetki na cele charytatywne należy traktować jako wyraz sympatii dla konkursu i organizatorów. Gość "Salonu politycznego" w radiowej Trójce podkreślił, że plebiscyt może być nie tylko dobrą zabawą, ale również czymś co przysłuży się innym ludziom.
Audio
  • Były szef MSZ o zwycięstwie w plebiscycie Srebrne Usta (IAR)
Zdobywca I miejsca, były minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski podczas gali wręczenia nagród w plebiscycie Programu III Polskiego Radia Srebrne Usta
Zdobywca I miejsca, były minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski podczas gali wręczenia nagród w plebiscycie Programu III Polskiego Radia "Srebrne Usta"Foto: PAP/Jacek Turczyk

- Czwartkowy wieczór to była świetna zabawa, ale można z tego zrobić też coś dobrego. Dlatego oddałem swoją statuetkę Srebrne Usta (za najbardziej zaskakującą i zabawną wypowiedź osoby z polskiej sceny politycznej w 2017 roku przyp. red.) na licytację charytatywną - mówił Witold Waszczykowski na antenie radiowej Trójki.

W czwartek, w Muzycznym Studiu Polskiego Radia imienia Agnieszki Osieckiej, odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono statuetki laureatom tegorocznego plebiscytu radiowej Trójki Srebrne Usta. Zwyciężył były minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski, który został nagrodzony za słowa o nieistniejącym kraju San Escobar. Drugie miejsce zajął szef klubu PO Sławomir Neumann, a trzecie - prezes PiS, Jarosław Kaczyński.

Czytaj też:
Witold Waszczykowski Srebrne Usta 1200.JPG
Srebrne Usta 2017 dla Witolda Waszczykowskiego

mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także