X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sting i Shaggy w Polskim Radiu. Koncert i ekskluzywne wywiady

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2018 21:17
Sting i Shaggy wystąpili w studiu im. Witolda Lutosławskiego - koncert można było oglądać na portalu PolskieRadio.pl, transmitowały go Jedynka, Trójka i Czwórka. Wcześniej artyści udzielili Polskiemu Radiu kilku fascynujących wywiadów!
Audio
  • Kierownik redakcji muzycznej radiowej Jedynki Paweł Sztompke o Stingu (IAR)
  • Sting i Shaggy w rozmowie z Anną Will (Czas pogody/Jedynka)
  • Sting i Shaggy gośćmi Piotra Metza (Lista osobista/Trójka)
Sting i Shaggy w na scenie radiowego studia im. Witolda Lutosławskiego
Sting i Shaggy w na scenie radiowego studia im. Witolda LutosławskiegoFoto: D. Kawka

Muzyczne spotkanie zorganizowane przez Polskie Radio było przedpremierowym występem Stinga i Shaggy’ego z utworami z płyty „44/876”. To pierwszy koncert artystów prezentujący materiał z tego albumu. Ponadto w repertuarze znalazły się piosenki z dorobku kultowej grupy "The Police", w której karierę rozpoczął Sting. Niedzielne wydarzenie w Studiu Koncertowym Polskiego Radia uatrakcyjnił ekskluzywny wywiad udzielony przez artystów Piotrowi Metzowi.

Podczas koncertu na widowni Studia Koncertowego im. Witolda Lutosławskiego zasiedli słuchacze Polskiego Radia oraz użytkownicy Portalu PolskieRadio.pl, którzy przez tydzień wygrywali wejściówki na koncert w muzycznych zabawach na antenach publicznego nadawcy.

Polskie Radio jest partnerem medialnym płyty „44/876”, która ukaże się 20 kwietnia 2018 roku. Po przedpremierowym, niedzielnym koncercie w Polskim Radiu, Sting i Shaggy wystąpią 21 kwietnia 2018 w Royal Albert Hall w Londynie podczas uroczystego koncertu z okazji 92. urodzin Królowej Elżbiety II.

Ekskluzywne wywiady

To nie wszystkie niespodzianki dla fanów Stinga i Shaggy’ego. Sting i Shaggy w weekend gościli również w studiach Polskiego Radia. 

W sobotni wieczór (14 kwietnia) w Trójce o godz. 20.00 Piotr Metz rozmawiał z artystami w audycji „Lista Osobista”, a w niedzielny poranek na antenie Jedynki Sting i Shaggy byli po godz. 11 gośćmi Anny Will w audycji „Czas pogody”.

Oprócz tego radiowa Czwórka zaprasza do wysłuchania rozmowy duetu Sting i Shaggy z Makenem w audycji „Strefa Dread”, dostępnej pod linkiem Sting i Shaggy w Czwórce.

Zapraszamy także do obejrzenia wywiadu, którego artyści udzielili portalowi PolskieRadio.pl na chwilę przed wyjściem na scenę.

mat.promocyjne

STING I SHAGGY w radiowej Jedynce

STING I SHAGGY w Trójce

STING I SHAGGY w wywiadzie portalu PolskieRadio.pl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak