X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mateusz Morawiecki spotka się z papieżem Franciszkiem

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2018 17:08
W poniedziałek papież przyjmie w Watykanie na audiencji premiera Mateusza Morawieckiego. Watykańskie biuro prasowe poinformowało o tym akredytowanych przy nim dziennikarzy.
papież Franciszek spotka się z premierem Mateuszem Morawieckim
papież Franciszek spotka się z premierem Mateuszem MorawieckimFoto: Shutterstock

Audiencja dla polskiego premiera w bibliotece papieskiej w Pałacu Apostolskim rozpocznie się w poniedziałek o godzinie 10.00 rano. Będzie to pierwsze oficjalne spotkanie Mateusza Morawieckiego z papieżem Franciszkiem. Po papieskiej audiencji polski premier odbędzie rozmowę z sekretarzem stanu Stolicy Apostolskiej kardynałem Pietro Parolinem.

Następnie Mateusz Morawiecki złoży kwiaty i będzie się modlił przy grobie św. Jana Pawła II w bazylice watykańskiej. Papież Franciszek do tej pory spotkał się z trojgiem polskich urzędujących premierów: Donaldem Tuskiem, Ewą Kopacz i Beatą Szydło.

pkur

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prezydent USA Barack Obama spotka się z papieżem Franciszkiem

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2014 07:52
Biały Dom zapowiedział, że prezydent Stanów Zjednoczonych podziękuje Franciszkowi za wysiłki na rzecz pokoju na świecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Watykan: Z powodu suszy zamknięto wszystkie fontanny

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2017 13:46
W związku z rekordową suszą we Włoszech, w Watykanie zamknięto wszystkie fontanny, w tym te na placu Świętego Piotra - poinformowało w poniedziałek Radio Watykańskie. To krok zgodny z nauczaniem papieża Franciszka - podkreśliła rozgłośnia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Papież w Kolumbii. „Najtrudniejsza pielgrzymka”

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2017 15:00
Przebywający w Kolumbii papież Franciszek zaapelował, aby nie szukać zemsty na FARC. Działalność tej zbrojnej partyzantki przez pół wieku destabilizowała życie w tym południowoamerykańskim kraju. W Polskim Radiu 24 rozmowa z ks. Krzysztofem Ołdakowskim z Naczelnej Redakcji Programów Katolickich Polskiego Radia i Anną Gwozdowską z Tygodnika “Wprost”, 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rozbłysły światła na choince z Polski stojącej na placu Świętego Piotra

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2017 18:11
Świerk wysokości około 25 metrów z Puszczy Rominckiej, w nadleśnictwie Gołdap, który przywieziono do Watykanu pod koniec listopada, został udekorowany tysiącami bombek i łańcuchami lampek.
rozwiń zwiń