X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Patryk Jaki: Warszawa potrzebuje strategii innowacyjnego rozwoju

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2018 20:42
Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki powiedział, że stolica potrzebuje strategii innowacyjnego rozwoju. Wystąpienie wiceministra sprawiedliwości zainaugurowało konferencję "innoSHARE RoundTable: Smart City best practises and findings from around the Word", odbywającą się w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych.
Patryk Jaki
Patryk JakiFoto: Twitter/Patryk Jaki

Patryk Jaki podkreślił, że tylko miasto, które jest zarządzane w sposób ekologiczny, innowacyjny i efektywny, może się szybko rozwijać. To wszystko idealnie wpisuje się w ideę smart city. - Dzisiaj jednym z najważniejszych elementów konkurencyjności danego samorządu, Warszawy w przyszłości, jest budowa strategii smart city. Warszawa nie będzie się rozwijała w takim tempie, w jakim może się rozwijać, nie wykorzysta swojego potencjału, jeżeli nie zbuduje kompleksowej i spójnej strategii dotyczącej rozwiązań smart - dodał kandydat na prezydenta Warszawy.

Polityk skrytykował dotychczasowe działania władz Warszawy w zakresie innowacji. Jego zdaniem stolica Polski pod wieloma względami odstaje od innych europejskich miast, takich, jak Praga czy Budapeszt. Patryk Jaki dodał, że władze Warszawy nie potrafią wykorzystać potencjału ludzkiego, inicjować współpracy między uczelniami i biznesem, ani odczytywać światowych prądów.

- W przyszłości prezydent miasta stołecznego Warszawy swoją postawą powinien pokazywać, że promocja rozwiązań smart city i ludzi z biznesu, to jedno z najważniejszych wyzwań. Przyczyni się to do poprawy jakości życia mieszkańców, oszczędności czasu, da szanse na ściągnięcie kapitału i szybki rozwój gospodarczy - dodał Jaki. Po wystąpieniu wziął udział w debacie na temat kształtowania i zarządzania publiczną przestrzenią. W dyskusji uczestniczyli przedstawiciele biznesu oraz eksperci związani z nowoczesnymi technologiami.

kad

Zobacz więcej na temat: POLSKA polityka Patryk Jaki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Roman Giertych: Donald Tusk pozywa Patryka Jakiego za wpis po meczu Niemcy-Meksyk

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2018 19:44
- Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk kieruje do sądu pozew przeciwko kandydatowi Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patrykowi Jakiemu w związku z wpisem po meczu Niemcy-Meksyk - poinformował w poniedziałek mec. Roman Giertych.
rozwiń zwiń