X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Brodka, Kortez, Fisz i inni. Najlepsi polscy artyści na "Lato z Radiem Festiwal 2018" !

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2018 18:48
26 sierpnia na Skwerze Kościuszki w Gdyni odbędzie się "Lato z Radiem Festiwal 2018". Do dyspozycji artystów będą dwie sceny: pierwsza o nazwie "Idzie Nowe" i druga - "Polski TOP". Wśród artystów, którzy na nich wystąpią znajdą się m.in. Monika Brodka, Krzysztof Zalewski, Kortez oraz Fisz Emade Tworzywo. 
Audio
  • Znamy szczegóły festiwalu. Relacja Karola Surówki (IAR)
  • Marcin Kusy o "Lato z Radiem Festiwal 2018" (Muzyczna Jedynka)

Nowością było losowanie kolejności występów na festiwalowych scenach. Koncertów będzie można posłuchać na antenach Polskiego Radia.W studiu imienia Agnieszki Osieckiej w Warszawie przedstawiono szczegóły wydarzenia "Lato z Radiem Festiwal 2018". - Jakość imprezie zapewnią artyści - powiedział prezes Polskiego Radia Jacek Sobala. Dodał, że podczas festiwalu wystąpi czołówka polskiej sceny muzycznej.

26 sierpnia na Skwerze Kościuszki w Gdyni koncerty rozpoczną się o godz. 13 i potrwają do północy. Na otwarcie słuchacze usłyszą utwór "Polka Dziadek" w aranżacji Andrzeja Smolika.

- "Lato z Radiem Festiwal 2018" to wydarzenie wyjątkowe z dwóch powodów - po pierwsze jest to największa niebiletowana impreza muzyczna w kraju, a po drugie gromadzi ona absolutną czołówkę artystów polskiej sceny muzycznej. Ich talent jest gwarancją najwyższej jakości naszego przedsięwzięcia - mówił Jacek Sobala, dziękując jednocześnie za współpracę przy festiwalu prezydentowi Gdyni Wojciechowi Szczurkowi, który - według prezesa Polskiego Radia - w podobny sposób rozumie znaczenie słów "służba publiczna".

- Gdynia to nie tylko dynamiczne i prężnie rozwijające się miasto, ale również ośrodek otwarty na kulturę. Jesteśmy najbardziej słonecznym miastem w naszym kraju, kojarzącym się Polakom z letnią porą roku i wakacjami, a w dodatku miejscem zamieszkania najbardziej szczęśliwych ludzi w naszej ojczyźnie. Dlatego ręczę za wspaniałą atmosferę podczas "Lato z Radiem Festiwal 2018" i wierzę w to, że dzięki profesjonalnie przygotowanemu programowi będzie to dla mieszkańców miasta, turystów i słuchaczy Polskiego Radia niezapomniane wydarzenie - podkreślił Wojciech Szczurek.

Dyrektor artystyczny wydarzenia Piotr Metz powiedział z kolei, że do dyspozycji artystów będą dwie sceny: pierwsza o nazwie "Idzie Nowe" i druga - "Polski TOP". Wśród artystów, którzy na nich wystąpią znajdą się m.in. Monika Brodka, Krzysztof Zalewski, Kortez oraz Fisz Emade Tworzywo.

Nowością było losowanie kolejności występów na festiwalowych scenach. Koncertów będzie można posłuchać na antenach Polskiego Radia.

- Losowanie to absolutna nowość na tego typu festiwalach i dowód na wyjątkowość naszego projektu - tłumaczył Piotr Metz, który poprowadzi to wydarzenie razem z innymi dziennikarzami muzycznymi Polskiego Radia, wśród których znaleźli się: Anna Gacek, Ula Kaczyńska, Agnieszka Szydłowska oraz Piotr Baron, Marcin Kusy, Marek Niedźwiecki, Damian Sikorski, Piotr Stelmach, Paweł Sztompke, Hirek Wrona i Tomasz Żąda.

Dziennikarze Polskiego Radia ze specjalnego studia festiwalowego będą przekazywać relacje na anteny Jedynki, Trójki, Czwórki i PR24, a portal PolskieRadio.pl przeprowadzi streaming wideo z obu festiwalowych scen.

Co nas czeka?

ARTYŚCI
Do uczestnictwa w tym unikatowym projekcie muzycznym Polskie Radio zaprosiło 16 czołowych artystów polskiej sceny muzycznej. Charakteryzuje ich oryginalność i ambitny repertuar, który można usłyszeć na wszystkich antenach publicznego nadawcy. Już 26 sierpnia zagrają na dwóch muzycznych scenach podczas całodniowego wydarzenia „Lato z Radiem Festiwal”.

SCENY

Występy artystów będą odbywały się na dwóch scenach muzycznych: "Polski Top" - tu będą występować artyści o ustalonej renomie i dorobku muzycznym. Na scenie "idzie nowe" wystąpią młodzi i obiecujący polscy artyści. Podczas konferencji przeprowadzono losowanie kolejności występowania poszczególnych artystów i zespołów na obu scenach:

Scena "Polski Top"

Smolik

1. Brodka

2. Kortez

3. COMA

4. Fisz Emade Tworzywo

5. Krzysztof Zalewski

6. Organek

Wielki Finał


Scena "Idzie nowe"

1. Oxford Drama

2. Król

3. Rebeka

4. Daria Zawiałow

5. xxanaxx

6. Tulia

7. MaJLo

8. Barabra Wrońska


LOSOWANIE
Nowością w tego typu wydarzeniach będzie losowa kolejność występów na festiwalowych scenach. 11 lipca wykonawcy i ich menadżerowie wylosowali ją w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej.

PROWADZĄCY
Kierownictwo artystyczne nad Festiwalem objął Piotr Metz. Jednocześnie poprowadzi także to wyjątkowe wydarzenie razem z innymi dziennikarzami muzycznymi Polskiego Radia, wśród których znaleźli się: Anna Gacek, Ula Kaczyńska, Agnieszka Szydłowska oraz Piotr Baron, Marcin Kusy, Marek Niedźwiecki, Damian Sikorski, Piotr Stelmach, Paweł Sztompke, Hirek Wrona i Tomasz Żąda. 

PŁYTA
Specjalnie z tej okazji wydana zostanie festiwalowa płyta, na której znajdą się utwory muzyków występujących na obu scenach „Lato z Radiem Festiwal”. Płyta trafi do sprzedaży już podczas wydarzenia.

Na płycie „Lato z Radiem Festiwal” znajdą się następujące utwory:
1. Krzysztof Zalewski - Miłość Miłość
2. Brodka - Varsovie
3. Kortez - Dobry moment
4. Fisz Emade Tworzywo - Biegnij dalej sam
5. Daria Zawiałow - Jeszcze w zielone gramy
6. Coma - Odwołane
7. Ørganek - Wiosna
8. Smolik / Kev Fox - Run
9. Barbara Wrońska - Nie czekaj
10. Rebeka - Falling
11. Tulia - Enjoy The Silence
12. Oxford Drama - Alter Ego
13. Xxanaxx feat. Baranovski - Blakk Blood
14. MaJLo - Another Day
15. Król - całą ciszę / POKÓJ NOCNY
16. Polka dziadek (vs Smolik) – bonus track

STREAMING I TRANSMISJE

Dziennikarze, ze specjalnego studia festiwalowego, nadawać będą relacje na anteny Polskiego Radia. "Lato z Radiem Festiwal 2018” będzie transmitowany i retransmitowany przez programy Polskiego Radia i portal PolskieRadio.pl. Live streaming prowadzony będzie bezpośrednio z dwóch scen Festiwalu.

STUDIO FESTIWALOWE I STREFY
1. Studio festiwalowe działać będzie na Skwerze Kościuszki od 24 sierpnia 2018 roku. Stąd nadawane będą audycje na żywo, dziennikarze Polskiego Radia prowadzić będą wywiady z artystami. Ze studia festiwalowego 25 sierpnia będzie nadawana audycja „Lata z Radiem”.

2. Strefa muzyczna będzie działać 26 sierpnia, godz. 13-24 w trakcie „Lato z Radiem Festiwal 2018”.
Wydzielona strefa dla artystów, prowadzących i uczestników, w której będzie możliwość przeprowadzenia rozmów i wywiadów z gwiazdami Festiwalu, zrobienia zdjęć z artystami oraz uzyskanie autografów. W tej strefie będzie można również kupić wydaną specjalnie z tej okazji festiwalową płytę, na której znajdą się utwory muzyków występujących na obu scenach „Lato z Radiem Festiwal”.

3. Strefa rodzinna będzie działać 25 i 26 sierpnia 2018 roku w Parku Rady Europy w godz. 10-19. Przygotowana wspólnie ze Sponsorem strefa, w której znajdą się aktywności (gry, zabawy), angażujące całe rodziny. Część zabaw w tym miejscu będzie przeprowadzona przez Polskie Radio Dzieciom.

4. Strefa relaksu będzie działać 25 i 26 sierpnia w godzinach 10-19, Plaża Śródmieście.
Wydzielona strefa umiejscowiona na plaży przeznaczona na relaks oraz zabawę. Prowadzone w niej będą gry i inne animacje. Będzie tu także DJ oraz sklepik, w którym będzie można kupić wydawnictwa Agencji Muzycznej Polskiego Radia i NCK.

Logotypy FLzR
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak