X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bruksela: spotkanie prezydentów Polski i USA. Wśród tematów rozmowy współpraca wojskowa

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2018 15:38
W Brukseli doszło do krótkiego spotkania prezydentów Polski i Stanów Zjednoczonych. Poinformował o tym Polskie Radio szef gabinetu polskiego prezydenta Krzysztof Szczerski. Obaj prezydenci uczestniczą właśnie w rozpoczętym po południu szczycie Sojuszu.
Audio
  • Spotkanie prezydentów Polski i USA. Relacja Wojciecha Cegielskiego (IAR)
Donald Trump i Andrzej Duda
Donald Trump i Andrzej DudaFoto: KPRP/Twitter

Krótkie spotkanie nie było wcześniej planowane. Prezydenci Andrzej Duda i Donald Trump mieli rozmawiać przed rozpoczęciem szczytu NATO w pokoju należącym do amerykańskiej delegacji przy NATO. W krótkim spotkaniu uczestniczyli też minister Krzysztof Szczerski oraz doradca do spraw bezpieczeństwa prezydenta USA John Bolton.

Według relacji Krzysztofa Szczerskiego, obaj prezydenci rozmawiali przede wszystkim o szczegółach amerykańsko-polskiej współpracy wojskowej. Politycy mieli też rozmawiać o planach ewentualnych spotkań na najwyższym szczeblu. Kilka tygodni temu minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz informował, że strona polska stara się zorganizować jesienią oficjalne spotkanie prezydentów Trumpa i Dudy w Stanach Zjednoczonych.

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prezydent na szczycie NATO w Brukseli: nie ma żadnych rozdźwięków w przestrzeni euroatlantyckiej

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2018 15:41
Prezydent Andrzej Duda reprezentuje Polskę na trwającym w Brukseli szczycie NATO. Jego głównym tematem są wydatki na obronność, ale przywódcy krajów Sojuszu mają podjąć decyzje dotyczące nowej struktury dowodzenia Paktu, a także wsparcia dla Ukrainy, Iraku czy Afganistanu.
rozwiń zwiń