X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szczecin: Stanisław Gawłowski będzie mógł opuścić areszt po wpłaceniu pół miliona złotych

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2018 16:23
Poseł PO Stanisław Gawłowski będzie mógł opuścić areszt po wpłaceniu pół miliona złotych kaucji. Zamieszany w aferę melioracyjną przedsiębiorca Bogdan K. musi wpłacić milion. Sąd Okręgowy w Szczecinie przychylił się do wniosku prokuratury o areszt dla posła i przedsiębiorcy, ale zastosował również inny środek zapobiegawczy. 
Mecenas Roman Giertych w Sądzie Okręgowym w Szczecinie. Sąd rozpatrzy wniosek prokuratury o przedłużenie aresztu dla Stanisława Gawłowskiego.
Mecenas Roman Giertych w Sądzie Okręgowym w Szczecinie. Sąd rozpatrzy wniosek prokuratury o przedłużenie aresztu dla Stanisława Gawłowskiego.Foto: PAP/Marcin Bielecki

- Postaramy się jak najszybciej wpłacić pieniądze - powiedział obrońca aresztowanego posła mecenas Roman Giertych. Dodał, że areszt będzie przedłużony do czasu wpłacenia kaucji.

Prokurator Witold Grdeń powiedział tylko, że nie będzie komentował wyroku sądu, choć zapowiada złożenie zażalenia na jego decyzję. 

Poseł Stanisław Gawłowski przebywa w areszcie od połowy kwietnia. Dotychczas usłyszał 5 zarzutów w tym trzy korupcyjne. Prokuratura zapowiada, że będą kolejne. 

dcz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nowe zarzuty dla Stanisława Gawłowskiego. Korupcja i pranie brudnych pieniędzy

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2018 14:56
Prokurator Generalny wystąpił do marszałka Sejmu z kolejnym wnioskiem o uchylenie immunitetu posłowi PO Stanisławowi Gawłowskiego. Mają mu zostać postawione zarzuty popełnienia kolejnych dwóch przestępstw - o charakterze korupcyjnym i prania brudnych pieniędzy - poinformowała w poniedziałek Prokuratura Krajowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dochodzenie dyscyplinarne wobec Romana Giertycha. "Bezprawne groźby"

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2018 21:38
Rzecznik Dyscyplinarny Izby Adwokackiej, na wniosek Prokuratora Krajowego Bogdana Święczkowskiego zbada, czy mecenas Roman Giertych dopuścił się przekroczenia granic wolności słowa. Przeciwko niemu zostało wszczęte dochodzenie dyscyplinarne. Chodzi o dwie jego medialne wypowiedzi, w których sugerował „groźby bezprawne w stosunku do prokuratorów”.
rozwiń zwiń