X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

To miasto przyciąga turystów z całego świata. Rotorua geotermalnym hitem Nowej Zelandii

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2018 07:37
Rotorua jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów miast Nowej Zelandii. Miejsce to jest uważane za geotermalną stolicę kraju, gdyż znajdują się tam gejzery i gorące źródła. "PolskieRadio.pl na końcu świata" zaprasza na wycieczkę po Rotorurze.
Rotorua, Nowa Zelandia
Rotorua, Nowa ZelandiaFoto: Polskie Radio
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Canberra - miejsce spotkań

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2018 07:13
W XIX w. Melbourne i Sydney, które były największymi miastami w Australii, zaczeły ze sobą rywalizować o miano stolicy kraju. Żeby nie dopuścić do utraty popularności obu aglomeracji, parlament podjął decyzję o wybudowaniu nowej metropolii od podstaw. Tak powstała Canberra, która swoją działalność zainaugurowała w 1927 roku. "PolskieRadio.pl na końcu świata" zaprasza na wycieczkę po głównej siedzibie Australii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Christchurch - zranione miasto Nowej Zelandii

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2018 17:30
"PolskieRadio.pl na końcu świata" odwiedziło Christchurch w Nowej Zelandii. W 2010 i 2011 roku to miejsce nawiedziła seria trzęsień ziemi. Centrum miasta nadal wygląda jak wielki plac budowy, a po zawalonych budynkach zostało wiele pustych miejsc. Jednak władze Christchurch szybko zagospodarowały puste przestrzenie. Jesteście ciekawi jak?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowa Zelandia - kraj, gdzie morze styka się z górami

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2018 10:00
"PolskieRadio.pl na końcu świata" odwiedziło Nową Zelandię. Państwo to zamieszkuje zaledwie 4,5 mln ludzi, co sprawia, że zabudowania nie burzą pięknego krajobrazu tego kraju. Przemierzając wyspę można podziwiać, z jednej strony, morza i klify, a z drugiej krystalicznie czyste jeziora i góry, w których można się zakochać. Zapraszamy na wycieczkę po malowniczych terenach Nowej Zelandii.
rozwiń zwiń