X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Częstochowa: policja apeluje do uczestników wypadku. Zagrożenie wirusem HIV

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2018 16:58
Uczestnicy porannego wypadku w Częstochowie, którzy zostali poszkodowani lub mieli kontakt z krwią, są proszeni o pilne zgłoszenie się do szpitala. Mogli oni wejść w kontakt z krwią zakażoną wirusem HIV.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: morisfoto/Shutterstock.com

W piątek rano na ulicy Mirowskiej w Częstochowie kierowca autobusu linii numer 11 gwałtownie zahamował, by uniknąć kolizji z nadjeżdżającym rowerem. W wyniku tego wewnątrz pojazdu rozbiła się z jedna z szyb, kalecząc kilku pasażerów.

Wśród zranionych była też osoba, która oświadczyła, że jest nosicielem wirusa HIV, przez co wszyscy pasażerowie, którzy mogli mieć kontakt z krwią powinni pilnie udać sie do najbliższego szpitala.

msze/Radio Katowice

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak