X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Indie: ponad 400 ofiar powodzi w Kerali. Milion osób przesiedlonych

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2018 11:15
- W wyniku powodzi i osunięć ziemi ponad milion osób trafiło do tymczasowych obozów dla przesiedlonych w stanie Kerala na południowym zachodzie Indii - poinformowały we wtorek władze stanowe. Od początku sezonu monsunowego katastrofa pochłonęła ponad 410 osób.
W wielu miejscach pozostająca po ulewach woda wciąż blokuje drogi.
W wielu miejscach pozostająca po ulewach woda wciąż blokuje drogi.Foto: Santhosh Varghese/ shutterstock

- Liczba osób przebywających w obozach humanitarnych osiągnęła obecnie 1 028 000 - oświadczył rzecznik regionalnego rządu. Takich ośrodków jest w stanie ponad trzy tysiące.

W poniedziałek ratownicy znaleźli kolejne sześć ciał, co podnosi bilans ofiar śmiertelnych żywiołu od przełomu maja i czerwca, czyli początku sezonu monsunowego, do ponad 410. W wielu miejscach pozostająca po ulewach woda wciąż blokuje drogi. Choć deszcz nie ustępuje, opady są znacznie mniej intensywne niż w ubiegłym tygodniu. Według żołnierzy, którzy biorą udział w akcji ratunkowej, wciąż tysiące ludzi przebywa w zatopionych domach.

Deszcze zniszczyły w Kerali około 50 tys. domów. Regionalne władze szacują straty już na 3 mld dolarów, jednak szacunki te mogą jednak wzrosnąć. Premier Indii Narendra Modi zadeklarował przekazanie 71 mln dolarów na pomoc dla stanu Kerala.

dn 
Zobacz więcej na temat: Indie ŚWIAT Azja powódź
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Władze: 164 osoby zginęły w Kerali w wyniku powodzi i osunięć ziemi. "Najgorsze deszcze od stu lat"

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2018 09:45
Co najmniej 164 osoby zginęły w powodziach i osunięciach ziemi spowodowanych przez deszcze monsunowe w stanie Kerala na południowym zachodzie Indii - wynika z piątkowego bilansu władz lokalnych. Ulewy powoli ustają.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Indie: do 357 zabitych wzrósł bilans ofiar powodzi w Kerali

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2018 08:53
Liczba ludzi, którzy zginęli w południowo-zachodnim indyjskim stanie Kerala od początku sezonu monsunowego, czyli od końca maja, wzrosła do 357 - podały w niedzielę władze lokalne. W tym 33 osoby zmarły w ciągu ostatniej doby.
rozwiń zwiń