X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Andrzej Rogoyski: to wielkie zobowiązanie dla Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2018 00:04
- Magiczne miasto Gdynia, magiczni wykonawcy, magiczna publiczność, magiczne Lato z Radiem. Czego więcej trzeba, żebyśmy się wszyscy wspaniale bawili? Dziękujemy wam serdecznie w imieniu Polskiego Radia. Kochamy was - powiedział na zakończenie "Lato z Radiem Festiwal" p.o. prezesa Polskiego Radia Andrzej Rogoyski.
Audio
  • P.o. prezesa Polskiego Radia Andrzej Rogoyski, prezydent Gdyni Wojciech Szczurek i Piotr Metz na zakończenie festiwalu (Lato z Radiem 2018)
P.o. prezesa Polskiego Radia Andrzej Rogoyski, prezydent Gdyni - Wojciech Szczurek i Piotr Metz
P.o. prezesa Polskiego Radia Andrzej Rogoyski, prezydent Gdyni - Wojciech Szczurek i Piotr MetzFoto: Dariusz Kawka/ Polskie Radio

- To, co się dzisiaj wydarzyło to wielkie zobowiązanie dla Polskiego Radia. Tutaj, dzisiaj - jak powiedział wcześniej prezydent Gdyni Wojciech Szczurek - były dziesiątki tysięcy ludzi. W programie Pierwszym, Trzecim, Czwartym Polskiego Radia, na naszym portalu internetowym Polskieradio.pl słuchały nas miliony ludzi - podkreślił Andrzej Rogoyski. 

- Zobowiązanie nasze jest takie: jest w Polskim Radiu dużo muzyki dla młodych ludzi, ale będzie jej jeszcze więcej. Takiej muzyki jakiej dzisiaj słuchaliście - podkreślił. 

Andrzej Rogoyski podziękował wszystkim, którzy mieli swój udział w sukcesie Festiwalu a jego pytanie, czy w przyszłym roku w Gdyni powinna odbyć się kolejna edycja imprezy, spotkało się z ogromnym aplauzem publiczności. 

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Za nami "Lato z Radiem Festiwal". Nawet 100 tysięcy osób na Skwerze Kościuszki!

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2018 00:34
Na gdyńskim Skwerze Kościuszki odbyła się największa otwarta, niebiletowana impreza muzyczna wakacji. Relacje, wywiady z gwiazdami i wszystkie koncerty transmitowane były przez anteny Polskiego Radia i portal PolskieRadio.pl.
rozwiń zwiń