X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rekordowa oglądalność Lato z Radiem Festiwal. "Magiczne miasto, magiczni wykonawcy, magiczna publiczność"

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2018 15:18
Organizatorzy Lato z Radiem mogą mieć powody do dumy. Streaming wideo z festiwalu oglądało na portalu PolskieRadio.pl blisko 41 tysięcy użytkowników. W szczytowym momencie było ich jednocześnie ponad 4200!
Publiczność Lato z Radiem Festiwal
Publiczność Lato z Radiem FestiwalFoto: Darek Kawka/Polskie Radio

Brodka, Coma, Fisz Emade Tworzywo, Kortez, Ørganek, Smolik // Kev Fox, Tulia, Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow i wielu innych znakomitych artystów. Tak było w niedzielę 26 sierpnia w Gdyni, gdzie na dwóch scenach przy Skwerze Kościuszki wystąpiło 16 artystów prezentujących swoje największe przeboje podczas całodniowego Festiwalu Lata z Radiem.

- W ciągu całego wczorajszego dnia Lato z Radiem Festiwal zgromadził ponad 100 tysięcy widzów - poinformował prezydent Gdyni Wojciech Szczurek. - W programie Pierwszym, Trzecim, Czwartym Polskiego Radia, na naszym portalu internetowym Polskieradio.pl słuchały nas miliony ludzi - podkreślił Andrzej Rogoyski, p.o. prezesa Polskiego Radia S.A.

Artystyczny i frekwencyjny sukces

Festiwal był równie popularny online. Streaming wideo z festiwalu oglądało na portalu PolskieRadio.pl blisko 41 tysięcy unikalnych użytkowników. W szczytowym momencie było ich jednocześnie ponad 4200.

Podczas finału festiwalu artyści oddali hołd Korze. Na scenę wróciła większość wykonawców zaproszonych na festiwal. Dołączył do nich współzałożyciel Manaamu, Milo Kurtis. Piosenkarze wykonali między innymi "Szał Niebieskich Ciał", "Szare Miraże" czy "Krakowski Spleen".

W tej formule festiwal zorganizowano po raz pierwszy. Organizatorami byli Polskie Radio i miasto Gdynia. 

- Magiczne miasto, magiczni wykonawcy, magiczna publiczność - czego więcej potrzeba do fantastycznej zabawy? Artystyczny i frekwencyjny sukces tego wydarzenia jest dla nas zobowiązaniem. Zrobimy wszystko, aby spotkać się w tym miejscu za rok - zapowiedział Andrzej Rogoyski, p.o. Prezesa Zarządu Polskiego Radia. 

tjak


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak