X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polskie Radio uruchomiło nowy portal informacyjny - PolskieRadio24.pl

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2018 19:51
1 września Polskie Radio uruchomiło nowy portal informacyjny - PolskieRadio24.pl, na którym dostępne są wszystkie treści informacyjne oraz publicystyka polityczna i społeczna, tworzona przez anteny Polskiego Radia. W nowym portalu duży nacisk kładziony zostanie przede wszystkim na multimedia, kompleksowe opracowywanie informacji, eksponowanie flagowych programów publicystycznych rozgłośni i bliską współpracę z anteną Polskiego Radia 24.
Audio
  • Polskie Radio uruchomiło portal informacyjny PolskieRadio24.pl. Relacja Doroty Piotrowskiej (IAR)
Rusza nowy portal PolskieRadio24.pl
Rusza nowy portal PolskieRadio24.plFoto: PR

Głównym celem powstania nowego portalu informacyjnego jest zebranie, uporządkowanie i przedstawienie w spójny sposób wszystkich treści newsowych i publicystycznych generowanych przez Polskie Radio. Na stronę będą trafiały teksty informacyjne oparte o depesze agencyjne, opracowania i analizy przygotowywane przez dziennikarzy portalu, ale także wybrane, najważniejsze audycje publicystyczne z Polskiego Radia 24 oraz Jedynki i Trójki.

Dyrekcja portalu stawia na rozwój treści multimedialnych, a w szczególności produkcji wideo i transmisji na żywo z najważniejszych wydarzeń w kraju. Nad powstawaniem treści do portalu PolskieRadio24.pl będzie pracował kilkunastoosobowy zespół redaktorów i wydawców, który będzie wspomagany przez multimedialnych reporterów. Dodatkowo nowy portal poszerzy współpracę z reporterami IAR i Polskiego Radia 24, którzy także będą dostarczali treści bezpośrednio na stronę internetową.

W portalu PolskieRadio24.pl dużo miejsca poświęcono na dział "Gospodarka", przygotowywany przez dziennikarzy Naczelnej Redakcji Gospodarczej. Oprócz informacji tekstowych, opracowań audycji i wypowiedzi ekspertów, będzie także możliwość sprawdzenia kursu walut, notowań giełdowych czy cen paliw.

Nowa strona portalu PolskieRadio24.pl została zaprojektowana w nowoczesny, intuicyjny i responsywny sposób tak, aby sprostać oczekiwaniom użytkowników, którzy coraz częściej wchodzą na strony z urządzeń mobilnych.

Zobacz profil PolskieRadio24.pl na Twitterze >>>

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Krzysztof Kossowski: PolskieRadio24.pl to newsy i publicystyka w jednym miejscu

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2018 10:56
- Nowy portal informacyjny polskieradio24.pl rusza już o północy z piątku na sobotę. Wszystkie treści newsowe, informacyjne i publicystyka będą zebrane w jednym miejscu - mówił w Polskim Radiu 24 Krzysztof Kossowski, wicedyrektor portalu polskieradio.pl.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rusza PolskieRadio24.pl. "Razem z anteną zbudujemy mocny portal newsowy"

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2018 14:19
- Strona PolskieRadio.pl zmienia się w przemyślany sposób. Podjęliśmy decyzję, że podzielimy portal na część newsową i publicystyczną, która będzie tworzona we współpracy z Polskim Radiem 24 oraz na część korporacyjną - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Piotr Chęciński, dyrektor i redaktor naczelny portalu PolskieRadio.pl.
rozwiń zwiń