X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Strażacy dogaszają pożar hali w Radzionkowie

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2018 08:40
Strażacy opanowali już pożar hali z samochodami przeznaczonymi do recyklingu w Radzionkowie, trwa jego dogaszanie. W szczytowym momencie w akcję zaangażowanych było 18 zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej.
Pożar hali recyklingu samochodów w Radzionkowie, 6 bm. Pożar gasi 11 zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej
Pożar hali recyklingu samochodów w Radzionkowie, 6 bm. Pożar gasi 11 zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej Foto: PAP/Dominik Gajda

- Pożar jest już opanowany, trwa dogaszanie - powiedział rzecznik komendy PSP w Tarnowskich Górach mł. bryg. Piotr Pichura. Poinformował, że hala, w której wybuchł pożar, ma 30 na 20 m. Nadzór budowlany oceni, czy nadaje się jeszcze do użytku.

Piotr Pichura przyznał, że "pożarem objęta jest cała hala. Na obecną chwilę mamy zadysponowanych 11 zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej". Jak dodał, strażacy starają się obronić przed ogniem sąsiadujący z halą budynek administracyjno-biurowy. Niedaleko jest też baza paliw, ale jak zaznaczają strażacy – nie jest to bezpośrednie sąsiedztwo.

Rzecznik komendy PSP w Tarnowskich Górach mł. bryg. Piotr Pichura powiedział, że zgłoszenie o pożarze wpłynęło do komendy około 6.30. Wewnątrz spaliło się około 50 samochodów przeznaczonych do recyklingu, około 10 nie zostało objętych pożarem. Jak powiedział Pichura, sąsiednie budynki nie były zagrożone. W wyniku pożaru nikt nie odniósł obrażeń.

Przyczyny powstania pożaru będzie badała policja

dcz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak