X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jacek Czaputowicz: konflikt rosyjsko-ukraiński to zagrożenie dla bezpieczeństwa Europy

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2018 12:12
Konflikt na Ukrainie jest wyzwaniem jest dla Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE) - mówił szef MSZ, Jacek Czaputowicz. Minister otworzył konferencję Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka OBWE w Warszawie. 
Audio
  • Jacek Czaputowicz: musimy pamiętać, że konflikt ukraiński i nielegalna okupacja Krymu to największe dla naszego wspólnego bezpieczeństwa (IAR)
Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz podczas inauguracji aplikacji dyplomatyczno-konsularnej w Akademii Dyplomatycznej MSZ w Warszawie
Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz podczas inauguracji aplikacji dyplomatyczno-konsularnej w Akademii Dyplomatycznej MSZ w WarszawieFoto: PAP/Tomasz Gzell

Podkreślił, że ukraiński konflikt to jedno z głównych zagrożeń dla europejskiego bezpieczeństwa i największe wyzwanie dla OBWE. "Dopóki nie rozwiążemy tego konfliktu, wiarygodność Organizacji będzie zagrożona" - mówił minister. 

W warszawskiej konferencji bierze udział około 1500 przedstawicieli rządów i społeczeństwa obywatelskiego z państw członkowskich i partnerskich OBWE.

Spotkanie potrwa do 23 września. Jego celem jest sprawdzenie jak rządy państw członkowskich wywiązują się z deklaracji o przestrzeganiu fundamentalnych praw i wolności człowieka, demokracji, tolerancji i przeciwdziałaniu dyskryminacji.

msze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szef MSZ o wizycie prokuratorów w Smoleńsku: doceniamy gest Rosjan

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2018 14:33
Polscy prokuratorzy przebywają obecnie w Smoleńsku, gdzie oglądają wrak samolotu TU-154 M. Wizyta ma potrwać do piątku. O jej przebiegu mówił w rozmowie PolskieRadio24.pl Jacek Czaputowicz, minister spraw zagranicznych. - Dostrzegamy działanie Rosji zgodne z naszymi oczekiwaniami - powiedział.
rozwiń zwiń