X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Beata Szydło: nasze postrzeganie Unii Europejskiej zaczyna w Europie dominować

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2018 14:22
Wicepremier Beata Szydło powiedziała w Krakowie, że Europa Środkowa powinna być przykładem dla całej Unii Europejskiej, zarówno jeśli chodzi o rozwój gospodarczy, jak i wartości.
Wicepremier Beata Szydło wzięła udział w  forum Prawo dla Rozwoju
Wicepremier Beata Szydło wzięła udział w forum "Prawo dla Rozwoju"Foto: PAP/Jacek Bednarczyk

W stolicy Małopolski odbywa się forum „Prawo dla Rozwoju”. Biorą w nim udział politycy, prawnicy i naukowcy z kilkunastu krajów. Jednym z głównych tematów dzisiejszych debat jest „Tożsamość narodowa w Europie”. 

Beata Szydło podkreślała, że prawo europejskie powinno być oparte o „wartości judeochrześcijańskie”. Jak dodała: "Może się wydawać, że jesteśmy nierozumiani, że pozostała część Europy nie postrzega takiej wagi budowania polityki i gospodarki w oparciu o korzenie europejskie. Ale muszę z satysfakcją powiedzieć, że nasze postrzeganie Unii Europejskiej zaczyna w Europie dominować". 
Marszałek Sejmu Marek Kuchciński mówił natomiast o inicjatywie Trójmorza. Jego zdaniem powinna to być dźwignia gospodarcza Europy: "Nasze państwa niosą w sobie jeszcze inną siłę: niesiemy dla Unii Europejskiej potrzebę powrotu do uporządkowania wartości z których Unia wyrasta".
Forum „Prawo dla Rozwoju” odbywa się w Krakowie po raz trzeci. Według organizatorów na miejscu śledzi je około tysiąca osób. Patronem medialnym wydarzenia jest PR24.
pkur
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Beata Szydło: Timmermans nie potrafi znaleźć sposobu na wyjście z twarzą z tej sytuacji

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2018 11:30
Mam wrażenie, że Frans Timmermans traktuje sprawę reform w Polsce bardzo osobiście i to jest niestety problem, który kładzie się cieniem na naszym dialogu z Komisją Europejską - mówiła w Polskim Radiu 24 wicepremier Beata Szydło.
rozwiń zwiń