X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rosja rozmieszcza na granicy z Polską zestawy walki radioelektronicznej

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2018 12:26
Rosja rozmieszcza w obwodzie kaliningradzkim systemy walki radioelektronicznej. Moskwa od kilku lat systematycznie lokuje nowe typy uzbrojenia w pobliżu granic z Polską i Litwą, w tym systemy rakietowe "Iskander" zdolne do przenoszenia ładunków nuklearnych.
Audio
  • Rosja rozmieszcza na granicy z Polską nową broń. Relacja Macieja Jastrzębskiego (IAR)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

Według dziennika "Niezawisimaja Gazieta" stacjonarne zestawy o kryptonimach: Samarakand-U i Samarakand-SU-PRD-K2 mają zostać zamontowane w obiektach zarządzanych przez Flotę Bałtycką. Dziennik nie podaje charakterystyki i zakresu działania tak zwanych "zestawów walki radioelektronicznej".

Nowy typ uzbrojenia przekazywany jest jednostkom wojskowym od kilku miesięcy. Docelowo rosyjska armia planuje zainstalowanie 16 tego typu systemów, między innymi w regionach: nadbałtyckim, czarnomorskim, azjatyckim i północnym.

"Niezawisimaja Gazieta" przypomina, że Rosja przeprowadziła już udane testy mobilnych zestawów walki elektronicznej "Tyrada-2.3", które są zdolne do elektronicznego "oślepiania" satelitów, samolotów i okrętów. 

dn

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak