X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Facebook zapowiada, rewolucyjną zmianę w Messengerze. Będzie można usunąć wysłane wiadomości

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2018 11:03
Facebook, do którego należy popularny komunikator Messenger, ogłosił, że wprowadzi opcję cofania wiadomości, które użytkownik już wysłał.
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne)Foto: Shuterrstock/BigTunaOnline

Do tej pory wiadomości już razy wysłane nie mogły być wycofane. Można je było usunąć po swojej stronie, ale odbiorca zawsze już miał do nich dostęp. Kasowanie wysłanych już wiadomości nie jest jednak opcją zupełnie nową. Na takie rozwiązanie pozwala m.in. Google w Gmailu. Sam Facebook od lat pozwala na edycję lub kasowanie postów czy komentarzy w serwisie.

Messenger pozwoli na usunięcie wiadomości tylko przez 10 minut od jej wysłania. Po tym czasie Inny komunikator należący do Facebooka, What’s App, pozwala na cofanie wiadomości nawet do godziny.

dcz/spidersweb.pl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak