X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Policja poszukuje osób, które używały rac w czasie Biało-Czerwonego marszu

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2018 09:57
Warszawska policja poszukuje osób, które w niedzielę podczas Biało-Czerwonego marszu "Dla Ciebie Polsko" naruszyły przepisy o zgromadzeniach. Funkcjonariusze opublikowali pierwsze wizerunki osób, które używały rac. Policja wyznaczyła również nagrodę w wysokości 5 tys. zł za wskazanie sprawców spalenia flagi Unii Europejskiej. 
Uczestnicy Biało-Czerwonego Marszu Dla Ciebie Polsko przechodzą przez Most Poniatowskiego w Warszawie
Uczestnicy Biało-Czerwonego Marszu "Dla Ciebie Polsko" przechodzą przez Most Poniatowskiego w WarszawieFoto: PAP/Jacek Turczyk

Jak poinformowała w poniedziałek rano Komenda Stołeczna Policji na swojej stronie internetowej, czynności prowadzone są w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa-Śródmieście i dotyczą one naruszenia artykułu 52 p.1 kodeksu wykroczeń.

Przepis mówi, że "kto bierze udział w zgromadzeniu, posiadając przy sobie broń, materiały wybuchowe, wyroby pirotechniczne lub inne niebezpieczne materiały podlega karze aresztu do 14 dni, karze ograniczenia wolności albo karze grzywny".

Funkcjonariusze zabezpieczyli pierwsze wizerunki osób, które mogły odpalać race. Zdjęcia zamieszczono na stronie Komendy Stołecznej Policji www.policja.waw.pl. Policja prosi o pomoc osoby, które mogłyby pomóc w identyfikacji mężczyzn ze zdjęć.

Wszelkie informacje można przekazywać funkcjonariuszom z Wydziału Prewencji Komendy Rejowej Policji Warszawa-Śródmieście przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie lub do dowolnej jednostki Policji - informuje policja. 

Nagroda za wskazanie sprawców spalenia flagi UE

- Komendant Stołeczny Policji wyznaczył nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych osobie, która przyczyni się do ustalenia sprawców - podano w komunikacie KSP. Informacje w tej sprawie należy przekazywać do Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Stołecznej Policji, m.in. pod numer telefonu 22 603 65 83.

W sprawie spalenia w niedzielę flagi Unii Europejskiej - jak podała KSP na swojej stronie internetowej - czynności prowadzą policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego z Komendy Stołecznej Policji.

W niedzielę z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy i premiera Mateusza Morawieckiego przeszedł ulicami Warszawy Biało-Czerwony Marsz "Dla Ciebie Polsko" zorganizowany z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Policja oszacowała, że uczestniczyło w nim 250 tys. osób. Na jeden marsz złożyły się formalnie dwa zgromadzenia. Jedno organizowane przez rząd, a drugie przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości.

jp

Zobacz więcej na temat: POLSKA Warszawa policja
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Biało-Czerwony Marsz przeszedł ulicami Warszawy. Policja: 250 tysięcy uczestników

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2018 08:00
Z udziałem prezydenta i premiera przeszedł w niedzielę ulicami Warszawy Biało-Czerwony Marsz "Dla Ciebie Polsko" zorganizowany z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Policja szacuje, że uczestniczyło w nim 250 tys. osób.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czego Polacy życzą ojczyźnie na 100-lecie niepodległości? [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2018 19:00
11 listopada 2018 roku Polska obchodzi stulecie odzyskania niepodległości. Czego mieszkańcy naszego kraju życzą ojczyźnie sto lat po tym, jak powróciła ona na mapy? O to spytaliśmy uczestników Festiwalu "Niepodległa", który odbył się w Warszawie przy Krakowskim Przedmieściu. Jednym z nich był prezydent Andrzej Duda.
rozwiń zwiń