X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Organizatorzy Marszu Niepodległości: to był wielki sukces, bardzo się z tego cieszymy

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2018 16:13
Organizatorzy Marszu Niepodległości ocenili w poniedziałek, że wydarzenie było wielkim sukcesem, również frekwencyjnym.
Mazowiecki koordynator ONR, prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz, wiceprezes stowarzyszenia Witold Tumanowicz, rzecznik prasowy stowarzyszenia Damian Kita, prezes Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki oraz rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej Mateusz Marzoch
Mazowiecki koordynator ONR, prezes stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" Robert Bąkiewicz, wiceprezes stowarzyszenia Witold Tumanowicz, rzecznik prasowy stowarzyszenia Damian Kita, prezes Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki oraz rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej Mateusz MarzochFoto: PAP/Paweł Supernak

Marsz 11 listopada w Warszawie podsumowali podczas konferencji prasowej przed Sejmem prezes Ruchu Narodowego poseł Robert Winnicki, prezes Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" Robert Bąkiewicz, wiceprezes Stowarzyszenia Witold Tumanowicz, rzecznik Stowarzyszenia Damian Kita oraz szef straży Marszu Niepodległości Mateusz Marzoch.

Robert Winnicki Musimy podziękować wszystkim służbom za niezłą współpracę i podziękować rządowi za to, że nie przeszkadzał setkom tysięcy Polaków manifestować

Winnicki podziękował straży Marszu Niepodległości i głównym jego organizatorom. Jak powiedział, "musimy podziękować wszystkim służbom za niezłą współpracę i podziękować rządowi za to, że nie przeszkadzał setkom tysięcy Polaków manifestować, a wiemy, że poprzednie ekipy rządowe potrafiły mocno przeszkadzać" - dodał.

- Jesteśmy podbudowani, że pod hasłem "Bóg, Honor, Ojczyzna" za realną suwerennością polityczną, gospodarczą i kulturową Polski manifestowało tak wielu Polaków - podkreślił Winnicki.

"Ogromny sukces frekwencyjny"

W ocenie Bąkiewicza dziewiąty Marsz Niepodległości, który szedł pod hasłem "Bóg, Honor, Ojczyzna", zakończył się "ogromnym sukcesem, sukcesem również frekwencyjnym".

Szef straży Marszu Niepodległości Mateusz Marzoch poinformował, że w poniedziałek do komendy stołecznej policji zgłosił się skarbnik Młodzieży Wszechpolskiej "celem doniesienia" na prezesa MW Ziemowita Przebitkowskiego, który "dokonał podpalenia flagi Unii Europejskiej".

- Oczekujemy, że pan komendant (stołecznej policji – PAP) spełni zapowiedź i za dostarczenie informacji na temat tego, kto podpalił tę flagę, wyznaczy ustaloną sumę 5 tys. zł, która kolega skarbnik zobowiązał się przekazać jako darowiznę na rzecz Stowarzyszenia Młodzież Wszechpolska - powiedział Marzoch.

Zwrócił też uwagę, że flaga UE "nie jest w żaden sposób uregulowana (prawnie – PAP)". - To co się nazywa flagą Unii Europejskiej nie jest w żaden sposób uregulowane żadnymi przepisami międzynarodowymi, nawet Traktatem Lizbońskim, (…) nie mówi i nie wymienia ani hymnu UE, za który uważana jest "Oda do radości", nie mówi też o żadnym godle, a tym bardziej o żadnej fladze - podkreślił Marzoch.

koz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak