X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Brytyjski minister skarbu: nadzieje na zmianę umowę brexitowej to urojenia

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2018 15:02
Brytyjski minister skarbu Philip Hammond uważa, że pomysł wynegocjowania lepszej umowy brexitowej jest całkowicie nierealistyczny. Podczas debaty w sprawie porozumienia o warunkach rozstania Londynu i Unii, Hammond zaapelował do posłów, by poparli wariant forsowany przez premier Theresę May.
Philip Hammond na Downing Street w Londynie
Philip Hammond na Downing Street w LondynieFoto: PAP/EPA/FACUNDO ARRIZABALAGA

- Pomysł, że istnieje możliwość renegocjacji to po prostu urojenie. Musimy sobie powiedzieć prawdę. Inne wyjścia to brak umowy albo brak brexitu - stwierdził Philip Hammond i dodał: - Każda z tych możliwości sprawi, że nasze społeczeństwo będzie pęknięte, a kraj - podzielony - mówił. 

Minister skarbu powtórzył tezę premier Theresy May, że kraj może zostać zjednoczony tylko przez kompromis pomiędzy stanowiskami twardych eurosceptyków i przeciwników Brexitu. Dodał, że brak umowy byłby samookaleczeniem brytyjskiej gospodarki, a zorganizowanie drugiego referendum zaowocowałoby oskarżeniami o zdradę elit i podkopało zaufanie do demokracji.

Głosowanie odbędzie się w przyszły wtorek. Obecnie, głównie z powodu buntu wewnątrz Partii Konserwatywnej, arytmetyka parlamentarna wskazuje, że umowa w wersji Theresy May zostanie odrzucona.

pz

Zobacz więcej na temat: ŚWIAT Brexit Wielka Brytania
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak