X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rp.pl: Paweł Rabiej zrezygnował z pracy w komisji weryfikacyjnej

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2018 11:43
Wiceprezydent Warszawy Pawel Rabiej złożył na ręce marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego rezygnację z pracy w komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji w Warszawie. Na swoje miejsce rekomenduje Sławomira Potapowicza z Nowoczesnej - podaje w piątek portal rp.pl.
Paweł Rabiej
Paweł RabiejFoto: PR24/MS

Swoją decyzję Paweł Rabiej ogłosił w piątkowym programie rp.pl "Rzecz o polityce". 

W poniedziałek wiceprezydent Warszawy jako członek komisji z rekomendacji Nowoczesnej zapowiedział, że złoży rezygnację z zasiadania w komisji. Jak zaznaczył, jest świadom, że nie może łączyć stanowiska w komisji z funkcją wiceprezydenta stolicy. Przyznał też, że na temat swojej rezygnacji rozmawiał już z przewodniczącym komisji Patrykiem Jakim. 

Potwierdził to szef komisji weryfikacyjnej. - Po formalnym wpłynięciu rezygnacji, która nastąpi w ciągu najbliższych dni, Sejm będzie miał siedem dni na skierowanie do Nowoczesnej wniosku o rekomendowanie innego członka - powiedział Patryk Jaki. 

Nowy kandydat w ciągu tygodnia?

Paweł Rabiej mówił, że zależy mu, aby w pracach komisji zastąpiła go "osoba, która zna tematykę, która zna Warszawę, jest z tym procesem zaznajomiona". Jak wskazał, nowy kandydat powinien pojawić się najpóźniej na przyszłym posiedzeniu Sejmu, które zgodnie z harmonogramem planowane jest na 12-14 grudnia. 

Wiceprezydent stolicy będzie w ratuszu odpowiadał m.in. za kwestie reprywatyzacji. Zaznaczał wcześniej, że liczy na dobre relacje między stołecznym ratuszem a komisją weryfikacyjną. 

Komisja weryfikacyjna od czerwca ub. roku bada zgodność z prawem decyzji administracyjnych w sprawie reprywatyzacji warszawskich nieruchomości. 

msze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wiceprezydent Warszawy: nikt w Ratuszu nie myśli o zburzeniu pomnika Lecha Kaczyńskiego

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2018 14:57
- Pomnik Lecha Kaczyńskiego został postawiony bez uzgodnienia z Radą Warszawy. Nie dziwię się krytycznemu nastawieniu Rady - mówił w Polskim Radiu 24 Paweł Rabiej, wiceprezydent Warszawy.
rozwiń zwiń