X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Band wchodzi na fitnessowe salony!

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2018 16:00
Band Beat to autorski program treningowy opierającysię na ćwiczeniach siłowych i rozciągających z wykorzystaniem elastycznych taśm, które są przytwierdzone do sufitu. Każdy z uczestników treningu ma do wyboru trzy poziomy trudności wykonywanych ćwiczeń. Band Beat wzmocni i wyrzeźbi mięśnie, ale pozwoli na pozostawienie szczupłej i smukłej sylwetki. Idealny dla dziewczyn marzących o figurze modelki.  czyli autorski trening wykorzystujący ćwiczenia siłowe i rozciągające. Nie byłoby w tym niczego zaskakującego gdyby nie elastyczne gumy przytwierdzone do sufitu. W trakcie zajęć wykonujemy naprzemienne serie dynamicznych i statycznych ćwiczeń. Band Beat poprawia wytrzymałość, elastyczność oraz mobilność mięśni i stawów.

Band Beat został stworzony z myślą o osobach które chcą budować elastyczność. Trening oparty o naprzemienne serie dynamicznych i statycznych ćwiczeń - łączy elementy gimnastyki i izometrycznej pracy mięśni. Band Beat poprawia wytrzymałość, elastyczność i mobilność mięśni i stawów.

Karina Terzoni

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak