X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Grzegorz Schetyna zarzuca premierowi próbę oszustwa. Chodzi o dyskusję w Sejmie

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2018 21:50
- Premier Mateusz Morawiecki przestraszył się i uciekł przed debatą. To, co miał usłyszeć w środę, usłyszy w piątek - mówił lider PO Grzegorz Schetyna nt. wniosku szefa rządu o wotum zaufania. W piątek ma się odbyć debata nad wnioskiem o wotum nieufności dla rządu.
Grzegorz Schetyna
Grzegorz Schetyna Foto: PAP/Jakub Kamiński

Sejm udzielił w środę wotum zaufania rządowi premiera Mateusza Morawieckiego. Z takim wnioskiem szef rządu wystąpił do Sejmu tego dnia przed południem, prosząc Izbę o "ocenę ostatniego roku i ostatnich trzech lat" rządu Zjednoczonej Prawicy. W piątek wieczorem Sejm ma zaś zająć się wnioskiem PO o konstruktywne wotum nieufności dla obecnej Rady Ministrów. Kandydatem na nowego premiera jest lider Platformy Grzegorz Schetyna. On też ma uzasadniać w piątek wniosek PO.

Schetyna ocenił w środę w Polsat News, że premier złożył wniosek o wotum zaufania, ponieważ "przestraszył się" i "uciekł przed debatą o konstruktywne wotum nieufności". - To jest próba oszustwa i uniknięcia debaty, która odbędzie się w piątek - dodał.

Zdaniem lidera PO szef rządu "nie polubi piątków". - Czekamy wieczorem, wiem, że będą spychać to jak najpóźniej, żeby w piątek wieczorem albo z piątku na sobotę w nocy debatować, ale jeżeli ktoś tak robi, to to zawsze wraca - wszystko wraca i to wróci też do Morawieckiego i do PiS - podkreślił Schetyna.

Jak zaznaczył, nie lubi "politycznych cwaniaków". - Taki odważny jest? To powinien zrobić debatę - mówił o premierze. - Nie ma tak, że będzie tutaj jazda na gapę. Nie ma tak, że on będzie udawał i zaklinał rzeczywistość. To, co miał dzisiaj usłyszeć, usłyszy w piątek. I na następnym posiedzeniu także. Będzie słyszał to codziennie - dodał.

Schetyna zapewnił też, że jest gotowy do piątkowej debaty. Powiedział, że był gotowy już w środę, ale opozycji "zakneblowano usta". Pytany, czy opinia publiczna w piątek będzie czymś zaskoczona, odpowiedział: "Myślę, że tak". - Od stycznia naprawdę wszystko już ruszy w kampanijnym tempie i muszą się spodziewać twardej jazdy, mówię o całym PiS i Morawieckim - podkreślił.

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Rząd z wotum zaufania. "Mam nadzieję, że Polacy powierzą nam stery rządów za rok i będziemy mogli kontynuować nasze zmiany"

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2018 18:04
Sejm udzielił wotum zaufania rządowi premiera Mateusza Morawieckiego. Z takim wnioskiem szef rządu wystąpił do Sejmu w środę przed południem, prosząc Izbę o "ocenę ostatniego roku i ostatnich trzech lat" rządu Zjednoczonej Prawicy. 
rozwiń zwiń