X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tomasz Lis szefem popularnego tygodnika

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2010 11:36
Tomasz Lis jest nowym redaktorem naczelnym tygodnika "Wprost" - podała we wtorek platforma mediowa Point Group. Do zespołu redakcji dołączyli też: Tomasz Plata, Łukasz Ramlau i Aleksandra Karasińska.
Audio

O zmianach w redakcji poinformował na wtorkowym kolegium Michał M. Lisiecki, prezes Agencji Wydawniczo-Reklamowej "Wprost", który przedstawił zespołowi nowego naczelnego i nowych członków redakcji. Ich funkcje, poza redaktorem naczelnym, zostaną podane do wiadomości w terminie późniejszym.

Wydawca podziękował pełniącej obowiązki redaktora naczelnego Katarzynie Kozłowskiej, która sprawowała tę funkcję od 1 lutego, gdy po zmianach własnościowych w tygodniku zastąpiła Stanisława Janeckiego.

44-letni Tomasz Lis był w latach 90. korespondentem TVP w USA, potem współtworzył Fakty w TVN i kierował redakcją "Wydarzeń" w Polsacie. Prowadził tam publicystyczny program "Co z tą Polską", a ostatnio autorski program "Tomasz Lis na żywo" w TVP2. Jest dziewięciokrotnym laureatem Wiktora, trzykrotnie był wybrany Dziennikarzem Roku miesięcznika Press (1999, 2007 i 2009). W 2005 r. otrzymał przyznawaną przez Wprost Nagrodę Kisiela.

Tomasz Plata był m.in. redaktorem naczelnym miesięcznika City Magazine, szefem działu kultury tygodnika Newsweek oraz twórcą i szefem sobotniego "Magazynu" - dodatku "Dziennika".

Łukasz Ramlau był przez wiele lat sekretarzem redakcji w "Gazecie Wyborczej" i redaktorem dodatku "Duży Format".

Aleksandra Karasińska była m.in. szefową newsroomu "Wydarzeń" w Polsacie, wcześniej pracowała w TVN 24.

to

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Wprost” już nie gniewa się za „ubecką gazetę”

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2010 11:21
Wydawca tygodnika "Wprost" i były prezydent Aleksander Kwaśniewski zawarli ugodę w trwającym 5 lat procesie cywilnym dotyczącym wypowiedzi Kwaśniewskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wprost": Orlen pozbył się kuzyna braci Kaczyńskich

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2010 11:05
Jan Maria Tomaszewski, słynny kuzyn Lecha i Jarosława Kaczyńskich, stracił posadę doradcy w Orlenie – dowiedział się „Wprost”. Krewny głowy państwa pracował w najpotężniejszej polskiej spółce od czasów prezesury Piotra Kownackiego, byłego szefa Kancelarii Prezydenta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wprost": Jadwiga Kaczyńska o ślubie syna

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2009 14:49
"Czy Jarek się ożeni, czy nie? – rozmawiałyśmy często z siostrą. A on tylko się śmiał. I do dziś się śmieje".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wprost": Euro 2012 zagrożone, nie nadążamy z budową

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2010 15:41
Skandaliczne zaniedbania w przygotowaniu infrastruktury na Euro 2012 - wynika z najnowszego protokołu Najwyższej Izby Kontroli, do którego dotarł Wprost24.
rozwiń zwiń