X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Białoruś: zbudują pomnik Jana Pawła II

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2010 18:37
Białoruskie media poinformowały, że ideę budowy pomnika Papieża-Polaka poparło już miejscowe ministerstwo kultury, władze Mińska i władze kościelne.
Audio

Pomnik z brązu ma stanąć na terenie przyległym do kościoła Św. Szymona i Heleny, przy Placu Niepodległości w samym centrum Mińska. Media, powołując się na proboszcza parafii księdza Uładzisława Zawalniuka, poinformowały, że projekt opracowała międzynarodowa grupa rzeźbiarzy i architektów - przedstawicieli judaizmu, prawosławia i kościoła katolickiego.

Obok 6-metrowego pomnika Jana Pawła II znajdzie się wykonany z brązu Krzew Gorejący, na którym będzie znajdować się 129 liści - tyle, ile krajów odwiedził papież Jan Paweł II.

Pomnik ma być ustawiony w trakcie zbliżającego sie remontu kapitalnego kościoła, który w najbliższą niedzielę będzie obchodził 100-lecie istnienia.

Obserwatorzy zwracają uwagę, że pomnik papieża znajdzie się mniej więcej kilkadziesiąt metrów od kompleksu budynków białoruskiego parlamentu i rządu, przed którym stoi pomnik Włodzimierza Lenina.

rk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ropa z Wenezueli przez Ukrainę na Białoruś

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2010 09:30
Białoruś będzie wykorzystywać ukraiński rurociąg Odessa-Brody do importu ropy z Wenezueli.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Proces zabójców szefa ochrony Kadyrowa

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2010 10:54
W Wiedniu rozpoczyna się proces trzech zabójców 27-letniego Umara Israilowa byłego szefa ochrony prezydenta Czeczenii Ramzana Kadyrowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

MFW oczekuje od Białorusi zmian

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2010 15:34
Coroczna misja MFW na Białorusi oceniła we wtorek, że głównym zadaniem władz tego kraju powinno być zmniejszenie deficytu rachunku obrotów bieżących.
rozwiń zwiń