X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sondaż Homo Homini: 8 procent dla PJN

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2010 14:00
Polacy uważają, że w parlamencie powinny znaleźć się nowe ugrupowania polityczne.
Audio
  • Bartłomiej Biskup: jest miejsce w parlamencie na nowe ruchy polityczne

Z sondażu Instytutu Badania Opini Homo Homini wynika, że „Polska jest Najważniejsza” Joanny Kluzik-Rostkowskiej otrzymałaby 8,6 procent głosów, a „Nowoczesna Polska Ruch Poparcia Janusza Palikota 5,1 procent.

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się dzisiaj, to na Platformę Obywatelską głosowałoby 36,4 procent ankietowanych, PiS zdobyłby 21 procent głosów, SLD 18,2 procent, a PSL 10,7 procent.

Zdaniem politologa Uniwersytetu Warszawskiego Bartłomieja Biskupa badanie pokazuje, że jest miejsce w parlamencie na nowe ruchy polityczne. Politolog zwraca uwagę na to, że Polacy oczekują rozdrobnienia sceny politycznej. Jego zdaniem, widać tendencję odpływu wyborców od PO i PiS-u, które od kilku miesięcy tracą poparcie.

Na pytanie: gdyby Pani/Pan miała/miał do dyspozycji 100 procent głosów, to jak rozdzieliłaby je Pani/Pan pomiędzy ugrupowania polityczne odpowiedziało 1067 osób.

Pomiar został wykonany metodą subiektywnych prawdopodobieństw. Na wstępie respondenci odpowiadali na pytanie o to, czy wezmą udział w wyborach parlamentarnych. Badanie zostało wykonane 18 listopada, błąd oszacowania wynosi 3 procent, poziom ufności 0,95. Badanie wykonano telefonicznie na reprezentatywnej grupie Polaków.

rk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wybory inne niż poprzednie

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2010 08:51
Frekwencja była wyższa niż w poprzednich wyborach, więc - być może - rośnie świadomość Polaków.
rozwiń zwiń

Czytaj także

PSL Kwiat PiS przy Kluzik-Rostkowskiej

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2010 22:00
Politycy PO liczą na to, że utworzony przez byłych polityków PiS klub będzie wspierał niektóre jej projekty, PSL trzyma za niego kciuki, a SLD przewiduje, że PJN osłabi PiS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kluzik ma takie poparcie jak Palikot

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2010 03:00
Dziś stowarzyszenie Polska Jest Najważniejsza mogłoby liczyć na 1 proc. poparcia wyborców - wynika z najnowszego sondażu GfK Polonia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

PO będzie współpracować z PJN?

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2010 08:47
Poseł Jarosław Gowin nie sądzi, by Platforma Obywatelska nawiązała regularną współpracę z nowym klubem parlamentarnym "Polska jest najważniejsza"
rozwiń zwiń