X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Haiti: zamieszki po I turze wyborów

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2010 16:04
Setki protestujących w stolicy Haiti zablokowało ulice barykadami w proteście wobec wyników pierwszej tury wyborów prezydenckich.
Audio

Manifestujący w Port-au-Prince, to zwolennicy Michela Marlelly'ea, muzyka, który nie przeszedł do II tury wyborów. Zgodnie z ogłoszonymi we wtorek wieczorem wynikami o najwyższy urząd w państwie ubiegać się będą była pierwsza dama Mirlande Manigat i wspierany przez rząd Jude Celestin. Sukces tego ostatniego kandydata jest dla wielu Haitańczyków nie od przyjęcia. Do zamieszek dochodzi również w innych miastach - Cap-Haitien i Les Cayes.

rr

Zobacz więcej na temat: Haiti kandydaci prince
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Haitańczycy atakują pracowników ONZ

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2010 21:08
Haitańczycy obwiniają przedstawicieli tej organizacji o przywiezienie z zagranicy wirusa cholery, co zapoczątkowało epidemię.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Haiti wciąż zmaga się z epidemią cholery

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2010 21:02
Epidemia cholery panuje na Haiti od połowy października. Z jej powodu zmarło 1882 osób. Pomocy lekarskiej udzielono ponad 84 tys. ludzi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Liczba ofiar cholery przekroczyła 2 tys.

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2010 19:22
Epidemia cholery na Haiti pochłonęła od połowy października ponad dwa tysiące ofiar śmiertelnych. Zarejestrowano już prawie 90 tys. przypadków zachorowań.
rozwiń zwiń