X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sondaż: PJN nad progiem, a Palikot nie

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2010 11:00
Gdyby wybory parlamentarne odbywały się w ten weekend, na PO głosowałoby 34,7 proc. Polaków, na PiS 24,8 proc.
Audio

Tak wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego na zlecenie Polskiego Radia przez Instytut Badania Opinii Homo Homini. Sojusz Lewicy Demokratycznej uzyskałby 14,8 procent głosów natomiast Polskie Stronnictwo Ludowe 8,3 procent. W Sejmie znaleźliby się też politycy ugrupowania Polska jest Najważniejsza z poparciem na poziomie 5,3 procent. Inne partie uzyskały poparcie poniżej 3 procent.

Prezes Instytutu Marcin Duma zwraca uwagę, że od ostatniego badania, poparcie dla partii politycznych niewiele się zmieniło. Dwa procent poparcia straciła Platforama Obywatelska a jeden procent stracił PiS. Bez zmian utrzymało się poparcie dla SLD, PSL oraz PJN. Marcin

Duma zaznaczył, że spośród partii, które nie przekraczają progu wyborczego najlepiej wypada ruch poparcia Janusza Palikota, który może liczyć na 2,6 procent poparcia. W sondażu na poparcie na poziomie 1,4 procent może jeszcze liczyć Krajowa Partia Emerytów i Rencistów. Reszta ugrupowań uzyskała mniej niż jeden procent. Są wśród nich Samoobrona, Ruch Autonomii Śląska, Unia Polityki Realnej, Wolność i Praworządność, Partia Regionów oraz Stowarzyszenie Ordynacka i Stronnictwo Demokratyczne. Nieco ponad 4 procent, nie wiedziało na kogo oddać głos.

Prawie 53 procent badanych zadeklarowało, że wzięło by udział w wyborach. Marcin Duma powiedział, że to mniej o 5 procent niż w poprzednim badaniu. Jego zdanie, okres przedświąteczny powoduje, że Polacy bardziej niż wyborami interesują się wigilijnym karpiem.

Sondaż przeprowadzono telefonicznie 17 grudnia na grupie 1100 osób, reprezentatywnej dla ogółu Polaków. Błąd opracowania wynosi 3 procent, a poziom ufności 0, 95. Badanie zrealizowano metodą telefonicznych, standaryzowanych wywiadów kwestionariuszowych.

agkm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sondaż PR. "Wynik PJN raczej wirtualny"

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2010 20:00
Gdyby wybory do Sejmu odbywały się w ten weekend, to na Platformę Obywatelską głosowałoby 37 procent Polaków, na Prawo i Sprawiedliwość 26 procent.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sondaż: Platforma sporo w górę

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2010 06:56
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się teraz sporo mogłaby zyskać Platforma Obywatelska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sondaż: PO na czele, PJN poza Sejmem

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2010 15:00
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w połowie grudnia, PO mogłaby liczyć na poparcie 41 proc. osób deklarujących pewny udział w głosowaniu.
rozwiń zwiń